Częstotliwość karmienia po południu była dość duża, nie wiem jak wcześniej, ale zauważyłem, że jeden ma problemy z wstaniem i utrzymaniem pionu. Nie wiem czy to ten sam za każdym razem, ale przed 17:00 przy końcu karmienia się dopiero podniósł, przed 18:00 jak utrzymał pion to miał problem z otworzeniem dziubka, a przed 19:00 to wogóle to karmienie było takie wymuszone, bo chyba wszystkie były najedzone, ale w końcu trzy po kilku minutach chyba z przyzwyczajenia dzioby otwierały i jadły, ale jeden nie wstał wogóle.Za każdym razem zauważyłem, że ten co ma problemy nie jest tym najmniejszym. 🤔
https://zapodaj.net/plik-fS7srblnR9