Display: All
przekąska w Dolinie
71 Views
71
O 21:05 Tajga przyleciała i po kwadransie poszła spać w piórka 😃
90 Views
90
Forest na gałęzi 😊
107 Views
107
Basiula
Już odleciał , zdążyłam zrobić screena w zoomie
W dolinie kolacja. A raczej podwieczorek😉
91 Views
91
Daszka
Myślałam sobie: eeee.... taka malizna... A jednak podjadły wszystkie równo do upadłego🙃.
Trzebież sokół na krawędzi gniazda, bardzo lubię to gniazdo i mimo że nie ma jaj to często tu zaglądam 😊
86 Views
86
Dzisiejszy czwarty posiłek

https://zapodaj.net/plik-aUotoxrurT
70 Views
70
Zdenka znów karmi.
83 Views
83
Zdenka karmi
93 Views
93
kolorowadama3
Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie i Zdenka będzie je tak faszerować to będą za grube żeby wylecieć z gniazda 😀
😆
Siedział Borek, przyleciała Zdenka cała utytłana, ze szponem całym w pierzu, ale pustym.
85 Views
85
105 Views
105
Zdenka karmi
135 Views
135
Marlena72
Ładny obraz... W mojej subiektywnej ocenie było to piękne karmienie, akompaniament pana Zięba dodał uroku :)
Jak pięknie w Barlinku! Kamera, jak sądzę, pokazuje widok na Młynówkę.
114 Views
114
W dolinie pada. Zdenka ( chyba) okrywa kruszynki .
117 Views
117
Efa
Efa
Borek dostarczył kolejną porcję. Zdenka przechwyciła, ale młode nie bardzo się garną do jedzenia ;)
116 Views
116
kolorowadama3
Po wolach widać, że nafutrowane po kokardę 😀❤️
Efa
Efa
Karmienie w dolinie
102 Views
102
More