Młode napakowane po korek 😁karmienie chyba było niedawno ..Werwa wypoczywa na tarasie , a młodzież zajęcia własne w budce ..zaraz pewnie spanko będzie...narazie kosmetyka u małolatów..😊 U Minionka największe wole 😁
No jakby tak zerknąć w kalendarz i przeliczyć to faktycznie jakoś niedługo po majówce może być. Mam nadzieję że będzie i informacja na stronie :) zawsze przy obrączkowaniu przypomina mi się ta grafika 🙃