Display: All
Kolacja w Kwidzyniu Adopciak się napycha
118 Views
118
Pani Fiberowa z jadłem
135 Views
135
Wróciła samica, a maluch w środku prawie przyklejony do ściany gniazda, więc nie miała jak go przytulić. To za wsiarz i pod siebie 😂
😆
132 Views
132
Misio779
Fiber miał swój wkład że maluch był przy ścianie. Jak przyleciał po wyniesieniu śniadania, to go lekko przesunął w stronę ściany, a potem chciał go przykryć i wtedy go całkowicie dopchnął 😝
Iwona65
Taaak. A jak mały zaczął później dziamgolić i nie mógł do niego dojść to się odwrócił i kuprem go ogrzewał 😉
Daszka
😂
Widziałam, jak mały był przyklejony do ściany, a ona nie bardzo wiedziała, jak to ugryźć
Tata karmił malucha 9:19 😃
https://zapodaj.net/plik-OGF9R7Vg2V
114 Views
114
Zdolny tatuś szkoda że Astra nie ma tak dobrego partnera jak Fiber
buber
A teraz siedzi i pilnuje.https://zapodaj.net/plik-9RN5Z0jsty
Miód i balsam na zbolałe me serce 😍
Przekazał samicy i mały wcina
127 Views
127
aalina
Tak to już jest z tymi sokolicami. 😉
E tam, przekazał. Sam chciał karmić, ale samica mu zabrała
aalina
Dwa razy wracała  i dopychała. Boi się, że ktoś z podglądaczy zarzuci jej głodzenie adoptusia ?😀
Mały naładowany do pełna 😄
elik
ledwie stoi dźwigając taka piłkę pod dziobem
Pada deszcz, Fiber z posilkiem na progu a Fiberowa w środku z małym 🥰
111 Views
111
elik
Fiber przysypia ale łup dzieży w szponie
Kwidzyn cały czas jest problem kamery
99 Views
99
i znowu żarełko
96 Views
96
Pączuszek pokazuje jak lata
88 Views
88
różowiutki i tłuściutki sam
111 Views
111
Maja5
KWIDZYN maluch się wietrzy.😚
Maja5
już nie 😀
Efa
Efa
Karmienie było. Chyba mały też dostał, bo samica na pewno pojadła... Krzyczał bardzo, ale może dlatego, że już miał dość, nawet leżącego próbowała karmić. Teraz śpi otulony..  Niestety zawiesza się podgląd
105 Views
105
Dzień dobry FF. Fiber przyleciał z żarełkiem dla swojego przybranego bambino. Samica dała małemu, resztę sama zjadla. https://zapodaj.net/plik-CRpqawJBHc
109 Views
109
To dzień BARDZO dobry, dziękuję 😍
Późna kolacja dla jedynaka
103 Views
103
Jak krzyczy że za wolno
W Kwidzyniu kam 1 u mnie nieaktywna , kreciol
138 Views
138
godz 18:35 były oba z pustymi pazurami
150 Views
150
More