Display: All
Jest Czajnik
195 Views
195
Kanela
Oj słabo ten Czajnik grzeje, teraz tez niby siedzi, ale jajo na wierzchu. On juz w takiej pozycji jak przy starszakach, lekko nakrywa.
Kanela
W końcu zasiadł
Niby jest, ale jakby go nie było. stoi nad maleństwem, zamiast, zmarznięte, ogrzewać 🤔
Znowu zimno...😶
176 Views
176
Mały i jajca samotne 🫣
169 Views
169
Paula12
Dobrze, że chociaż trochę słońca wpada 😵‍💫
nadal jedynak, czyżby już tak miało pozostać ?
206 Views
206
Ja ani nie widzę żadnego pipa, ani nie słyszę jajek. Wrotka całą noc też spokojnie spała więc nic się raczej nie dzieje
A ja obstawiam, ze dzisiaj będzie rodzeństwo
Chyba tak niestety może zostać. Wczorajszy długi brak inkubacji mógł na to wpłynąć. Było bardzo zimno a słońce w gnieździe jest tylko rano
Ten mały też coś kiepsko wygląda
Trwa karmienie.
190 Views
190
Karmienie u Wroci 7:48 😊
177 Views
177
Czajnik przyniósł śniadanie Wrotka karmi
242 Views
242
Coś teraz od dwóch minut słychać ale czy to młody czy jajko?
260 Views
260
Jak rozróżnić czy to młody czy jajko?
jur
jur
z czasem rozróżnisz 😉
Jakaś mala wskazówka by się przydała 😉
Nie, to nie było jajko niestety :/
Czajnik z konkretną kolacją
243 Views
243
kolorowadama3
Wrotka odebrała i będzie karmienie ale nie da popatrzeć 🙈
wróciła Wrotka
228 Views
228
doriska42
Zostanie do jutra rana? Ciekawe
Nigdy nie zostawiłaby małego na noc samego, w nocy zawsze jest w gnieździe
17.14 chyba słuchar wjechał na stół
233 Views
233
IzaEs
I polecial z sucherem 🫣
IzaEs
Siedzi
17:15 Czajnik karmi
204 Views
204
To Czajnik
A to nie czajnik?
Znów Gwizdek sam...
186 Views
186
IzaEs
On już musi zostać Gwizdkiem bo nawet tak popiskuje jak gwizdek na gazie 🤪
Gwizdek syn Czajnika hahahahah
IzaEs
Jest papu 🥰
17.07 wrotka poleciała
161 Views
161
Wrócila..
243 Views
243
More