Display: All
Ziuta w budce
288 Views
288
ta Ziuta nie odpuszcza
262 Views
262
Lea12!
Wrotki nie ma, boję się że ucierpiała w starciu z Ziutą. Ta wchodzi do budki raz po raz😔
Nie wierzę co się dzieje 😱
235 Views
235
😪
nigdy tak długo chyba jeszcze nie była
250 Views
250
Ten ostatni pobyt był taki jakby była i siebie i wyglądała Czajnika.....
znów Ziuta
247 Views
247
To Wrotka czy Ziuta?
241 Views
241
Ziuta
Z piórami na szponach
airszpila
Chyba ziuta
Gerwant_z_Rybii
Ziuta
Paula12
Ziuta
Ziuta w budce teraz
233 Views
233
znowu  Ziuta w budzie
220 Views
220
Ziuta wygoniła Czajnika z budki
202 Views
202
Znów Ziuta???
179 Views
179
Intruz samica w budce -  odwiedziła wacika 10:06. Miała pióra na szponach, Wrotki nie widać...
224 Views
224
OlaOlszowska
A jak popatrzyła na małego 😳😳😳
OlaOlszowska
Bożka
Żeby nie było powtórki ... Zawsze o tej porze, kiedy są małe.
Kotu
Ziuta niestety,  przedstawiła się z obrączki...

https://i.postimg.cc/DzHDKkYG/Screenshot-20250509-102403-Chrome.jpg
Wrotki długo nie ma...
Bożka
To była Ziuta niestety ...
Wieslawa42
to chyba Wrotka była
Wrocia ma srebrną obrączkę a Ziuta złotą.
To była ziuta, na grupie odczytali obrączki
niestety nie :(  Ziuta we własnej osobie. 
Wrotki nie widać już dłuższy czas pomimo nawoływań Czajnika. Ehhhh
😡
Czajnik wyciągnął z kąta papu. Zachęca wacika do jedzenia.
212 Views
212
Czajnik jakiś poddenerwowany. Ciągle słucha i patrzy
204 Views
204
Jak myślicie, będzie dzisiaj kolejne maleństwo ?
214 Views
214
niza
Nie będzie, zbyt dużo czasu minęło od pierwszego. W tym roku w Lublinie mamy jedynaka. Sama osobiście jestem trochę zawiedziona, ale z drugiej strony dobrze, że jest ten jeden.
Evela.Sz
Zbyt wiele czasu??? Przecież maluch ma dopiero dwie doby😂 Tylko w tym sezonie mamy kłucie w Płocku po 3 i we Włocławku po 4 dniach, nie zapominajmy o Mikronie😉
Ale nie było takich odstępów między 1 a 2 pisklakiem. Tylko między przedostatnim a ostatnim
Evela.Sz
Między Mikronem a najmłodszym z jego rodzeństwa było 4 dni😉
Między zniesieniem jaj było 3 dni różnicy to może z kluciem też tak będzie
Jest Czajnik
195 Views
195
Kanela
Oj słabo ten Czajnik grzeje, teraz tez niby siedzi, ale jajo na wierzchu. On juz w takiej pozycji jak przy starszakach, lekko nakrywa.
Kanela
W końcu zasiadł
Niby jest, ale jakby go nie było. stoi nad maleństwem, zamiast, zmarznięte, ogrzewać 🤔
More