O! Mój ulubieniec🤩. Taki z niego indywidualista. Ostatnio często kombinuje jak tu się najeść, ale z godnością, nie żebrząc u matki. Więc trójeczce matka daje, a on podkrada rodzeństwu😁.
Szkoda ,że te jajka pustułek nie zostały zabrane przy okazji obrączkowania. Samica teraz zniosła nowe , i zapewne zniesie ich jeszcze więcej. Nie ogarnie wszystkich w efekcie pewnie nic z tego nie będzie...
Cztery pisklaki, jedna samica i trzy samce, które przyszły na świat na przełomie lutego i marca, zostały już zaobrączkowane. Dzieci Werwy i Rafika – pary orlenowskich sokołów – to 65, 66, 67 i 68 pisklęta sokoła wędrownego, które już za kilkanaście dni rozpoczną dorosłe życie. ORLEN od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy jako partner w […]
Te dobre ręce w nowiutkich rękawiczkach / z wczoraj/ należą do tej wspaniałej dziewczyny / dla mnie to nawet dziecko😉/ Pozdrawiam Panią i Pana, dziękuję - niza🥰