Fiona już była kiedyś. Kora zresztą też a w Dolinie pojawiła się w propozycjach... No za mało tych imion, trzeba będzie nadawać nazwiska albo przydomki
To znów ten odważniak 4KA 😆 Nakarmiła go i odleciała mimo, że dwójka się darła na progu, a "maluch" 6KA się już później obraził i po domu chodził 😛 Po chwili przyleciała znowu z nowym łupem 😄