Display: All
Tajga w dołku
88 Views
88
Borek znowu przegapił okazję na nakarmienie malucha, haha😆

https://zapodaj.net/plik-PoYvQA061o
😆
97 Views
97
Kiedy będzie obrączkowanie?
83 Views
83
mkovalevska
Jest info Piątek 9:30
104 Views
104
Lizka
Imiona fajne :) Nie brałam udziału w konkursie, ale przeglądałam propozycje. Zgłaszający wykazali się sporą inwencją twórczą.
O 5.38 Zdenka przyniosła chyba grzywacza, to ogromna zdobycz dla niej. Karmienie prawie do 6.
84 Views
84
Mam takie głupie pytanie.. Czemu gniazdo w Barlinku jest puste?
103 Views
103
Gawi
tylko 8 stron do przejrzenia i wszystko się wyjaśni  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30963-gniazdo-sokolow-barlinek-2025?start=0#312724    sokoły znalazły inną miejscówkę
Kiedy obrączkowanie w Dolinie? :) Wiadomo?
123 Views
123
Maja5
Powiecie mi proszę jak wysyłacie te zdjęcia? bo ja nie wiem jeszcze tego
mkovalevska
Robisz zdjęcie, wchodzisz na stronę zapodaj.net dodajesz plik kopiujesz link i wklejasz na forum
niza
Robienie zdjęcia to jest skrót myślowy, którego my tutaj wszyscy używamy. Chodzi o zrobienie zrzutu ekranu.
Tajga w gnieździe. (  od kiedy jest obecna nie wiem. ..) leżakuje w dołku, poprawia to i owo...
100 Views
100
doriska42
A Forest też jest?
111 Views
111
Dolina karmienie
80 Views
80
Borek donosi..Zdenka nadlatuje, przejmuje i karmi ..on nie ma szans 😆 https://zapodaj.net/plik-s1lPIxASIm
72 Views
72
On naprawdę ciężko pracuje, aby znaleźć okazję, by je nakarmić, ale …
😏😂
65 Views
65
Borek przyniósł drugie śniadanie , Zdenka przejęła i karmi Puszytse https://zapodaj.net/plik-NN9I9wJUZl
54 Views
54
9:52 jedzenie w Dolinie
43 Views
43
06.09 Zdenka z wielkim śniadaniem.
70 Views
70
More