Display: All
Czy tylko ja mam obraz z 2 i 3 kamery jak pokaz slajdów?  Sekunda i stop na na sekundę i tak cały czas
82 Views
82
Baszka
U mnie jest ok
Arau
Z kam 3 jest ok
Iwona65
A tyle się działo z tą bandą jak przyleciała Werwa z łupem. I nic nie mogłam nagrać 😡
Violetta
To był Rafik z łupem, karmił na podeście, później przyleciała Werwa I łup odebrała.
Iwona65
Twój filmik z Rafikiem jest z 18.30. Ja pytałam jak jes z podglądem  o 17.20, jak już było po wszystkim
Iwona65
To mówimy o innych porach. Nie było karmienia na podeście. Jedno młode łup porwało i całała banda się za tym uganiała. Werwa zaraz odleciała z podestu. A gnieździe bieganina i przeciąganie łupu. Ale jak pokaz slajdów. Obraz co 2,3 sek się zatrzymywał
już przybierają piękną szatę
71 Views
71
Widać tylko trzy, gdzie czwarty?
94 Views
94
Antonówka
Są wszyscy, tylko dobrze się maskują ;)
Siódemka taki odważniak, że o mało nie zleciał z krawędzi kraty...
97 Views
97
powsinoga
🙈
Ten najstarszy chłopak przyprawia o zawał. W Płocku strasznie wieje a on chodzi przy samej krawędzi kraty🫨
82 Views
82
Werwa siedzi na progu, młodzież śpi
110 Views
110
Ale Płocka Młodzież znalazła  sobie  miejsce gdzie Ich nie widać , w samym progu .
108 Views
108
Nie widziałem jeszcze w tym i innych gniazdach, w tym roku i ubiegłych latach awantur pomiędzy młodymi. Czyżby sokoły to tak zgodne ptaki  zanim dorosną ?
Wczoraj jeden z młodych miał chwilę, kiedy przy jedzeniu łapał Werwę za ogon, a kiedy jedzenie się skończyło próbował dziobać delikatnie rodzeństwo, Ale żeby to jakaś wojna była - nie można powiedzieć.
Iwona65
Mogą sobie wyrywać kąski jedzenia przy karmieniu, ale nie ma u sokołów brutalnej agresji między młodymi jak np. u orłów, czy rybołowów
Dzięki za info
Widać ich na wejściu ,na kracie
W Płocku podano do stołu ale menu młodym raczej nie pasuje 😂😂
121 Views
121
Gamonie spać !!! Nie wiercić się
Nela
Strasznie nadpobudliwe te dzieciaki 😂 oby udzielało to się w późniejszej nauce
Szkoła latania się w domku odbywa.
125 Views
125
Bo halny wieje 😉
Dopatrzy się ktoś kto tak pozuje na kracie? Nie zobaczę obrączki w telefonie raczej
99 Views
99
raf
7
Iwona65
Dzięki
Iwona65
No pokaż syrkę
Teraz ja nie mogę się doliczyć 🫣 Dwa leżą , jeden na kracie a gdzie czwarty ? 🤔
77 Views
77
Iwona65
Trzy leżą. Głowa, dupka, głowa
monikam54
No ja nie dojrzałam tego 🫣
Iwona65
Nic dziwnego  kamuflaż mają doskonały
raf
bo takich dwóch jak nas troje to nie doliczycie...
Ale ten z 7 odważniutki
Werwa karmi, ale wrzask, już tylko nasz mały 6 na pumpy
79 Views
79
A jeden to się matce do ogona dobiera...
No nie mogę się dopatrzeć jednego młodego w kamerkach.
100 Views
100
Antonówka
W kam3 widać 3 i cień czwartego, który stoi z progu :)
Iwona65
Jest ten cień 👍
Widziaaaałeeeem sokooooooła cieeeeeeń :):):))
Poranne awanturki u progu świata 😊
61 Views
61
7 stoi na kracie i woła rodziców
127 Views
127
More