Display: All
50 Views
50
42 Views
42
43 Views
43
Iwona65
Szkoda, że na forum tego nie będzie. A może się mylę?
mkovalevska
Niestety nie ogarniam forum 😥
Iwona65
Ale czy chcesz,  to pomożemy
mkovalevska
Jasne!
Samczyk pilnuje swoich skarbów ❤️
35 Views
35
A samiec z Dobrej z 2022, zielona PL i 9 DH to skąd pochodzi i po kim ?
41 Views
41
Gawi
Dzięki
35 Views
35
Rodzinka w komplecie. https://zapodaj.net/plik-d4wqQTjPt9
33 Views
33
Dlaczego rezydencji z Dobrej nie mają imion???
35 Views
35
W Dobrej  kolacja dla maluchów.https://zapodaj.net/plik-H2YRuWbewu
39 Views
39
Czy jest ktoś w stanie mi przypomnieć jakie imię dostała zeszłoroczna samiczka z Dobrej? Samica 9HA córka Emisi i Dobromira z 2024 roku. Z tego co pamiętam imię dostala długo po tym jak epicko i o wschodzie słońca wyfrunęła z gniazda (Emitel nadaje imiona i się jakoś nie spieszył). Na forum w podsumowaniu nic mi się nie wyświetla, w archiwum znalazłam tylko info na temat obraczki a na sokolopedii nie ma takiego sokoła z obrączka 9HA. Pomóżcie bo mnie nurtuje od jakiegoś czasu 😁
35 Views
35
buber
Zdaje się, że oficjalnego imienia nie dostała. Nazywało się ją Klusia Dobrusia. Ale możliwe, że coś przegapiłam.
kolorowadama3
Właśnie z tego co kojarzę to dostała ale wtedy gdy już dawno była poza gniazdem. Właśnie dlatego że w gnieździe była jeszcze bezimienna to tak ją nazywaliśmy. Tak mi się przynajmniej wydaje, że gdzieś mi śmignęła informacja o nadanym imieniu ale za diabła nie mogę jej znaleźć. Chyba, że coś pomyliłam...
Obiadek 14:30 😃. A i poproszę wpisać drugiego maluszka do metryczki 30.04.2025 🙂
https://zapodaj.net/plik-cUGg154Hur
46 Views
46
Trwa karmienie przez samice  ♥️
34 Views
34
monikam54
Dzieci najedzone , reszta wyniesiona do spiżarki
Dziś druga kamerka znów nie  działa wielka szkoda .
48 Views
48
Było kolejne śniadanie - resztę Samiec zabrał i odleciał
60 Views
60
Nareszcie działa  2 kamerka , będzie widok na maluchy z bliska super .
58 Views
58
elas59
Zajrzyj  na Forum tam jest więcej  zdjęć i informacji .
kolorowadama3
Zaglądam 😉
kolorowadama3
Zazdro, mi już drugi dzień w ogóle nie działa podgląd ☹️ ile przeczytam w boksiku tyle wiem co słychać w Dobrej...
More