Czy jest ktoś w stanie mi przypomnieć jakie imię dostała zeszłoroczna samiczka z Dobrej? Samica 9HA córka Emisi i Dobromira z 2024 roku. Z tego co pamiętam imię dostala długo po tym jak epicko i o wschodzie słońca wyfrunęła z gniazda (Emitel nadaje imiona i się jakoś nie spieszył). Na forum w podsumowaniu nic mi się nie wyświetla, w archiwum znalazłam tylko info na temat obraczki a na sokolopedii nie ma takiego sokoła z obrączka 9HA. Pomóżcie bo mnie nurtuje od jakiegoś czasu 😁
Właśnie z tego co kojarzę to dostała ale wtedy gdy już dawno była poza gniazdem. Właśnie dlatego że w gnieździe była jeszcze bezimienna to tak ją nazywaliśmy. Tak mi się przynajmniej wydaje, że gdzieś mi śmignęła informacja o nadanym imieniu ale za diabła nie mogę jej znaleźć. Chyba, że coś pomyliłam...