Display: All
Mama z dziećmi
144 Views
144
Kingak275
Piękny widok 🥰
Dzień Dobry z Doliny Baryczy! Zdenka na drzewie obok Prezesa obserwuje całą akcję z bardzo bliska. Borek obserwuje z wysokości. W gnieździe jest Samiczka Sosenka 7KV, Samiczka Morawa 8KV i samczyk Chrobry 9KV 😉
172 Views
172
niza
Również tak obstawiałam, temu co najbardziej przebijają już piórka najstarszy a mniejszy od jeszcze puchatych siostrzyczek :)
mkovalevska
Piękne imiona!
Tak jak obstawiałam :D
IzaEs
Super dziękujemy Poodka 😍🥰 
A który jest który ? Ten pierwszy krzykacz to ? I ten najciemniejszy kto ?
Terka
Najciemniejszy to samiec.
domisays
Najciemniejszy jest najmniejszy, więc obstawiam, że to Chrobry.
151 Views
151
IzaEs
A jak lukają za nim w dół 🤣
O mały bojownik
😆
119 Views
119
Lea12!
Świetny był 😁 skradł moje serce😊
Antonówka
Mało jej było własnej biżuterii, chciała jeszcze adminowi zakosić to, co miał na nadgarstku przypięte 🤣
Prezes na gałęzi, a telefon trzeba odebrać. Gdyby dzwoniący wiedział. Chyba wracają smoki.
109 Views
109
Iwona65
Dzwonił ktoś, żeby np. przestawić kamerę, albo z zapytaniem dlaczego nie są wstawione jakieś dane w metryczkach 😉
Kawę by jakąś Zdenka zaproponowała, gość w domu a ona nic tylko krzyczy 🙈
😆
101 Views
101
Jezu aż mi się w głowie kołuje jak na to patrzę 🤣 maga odwaga 👌
Może Borek poleciał po herbatę, a Zdenka zagadywała, żeby gość się nie nudził 😜
elik
a gość też bez gościńca 😜
niza
😂
118 Views
118
Prezes trzepnął o kamerę i mówi "Kto to tu powiesił tą kamerę no?" 😅😅😅
114 Views
114
OlaOlszowska
Chyba jakiś zeszyt trzeba założyć z tymi hasłami 😅 Do dziś pamiętam jak kuń zabierał jajka z NDM i mówi "żebym tego nie upuściiiiił" 🙈
IzaEs
Ale wysokość 🫣
"Może za godzinę.... jak nie zapomnę" :P
powsinoga
🤣
Antonówka
😂
Udało się, żadne nie uciekło na gałęzie 🙈
113 Views
113
Sesja zdjęciowa i do wora 😆
110 Views
110
Jestem ptakiem drapieżnym i zakrzyczę Cię na śmierć 😂
98 Views
98
😆
Już
87 Views
87
ale precyzja w ich zagarnianiu z gniazda, Szacunek dla pana w kakakasku
OlaOlszowska
Młode uruchomiły się na widok Prezesa 🙈
Słychać Zdenkę i przed chwilą było widac jej przelot.
89 Views
89
Już się dzieje
96 Views
96
mkovalevska
Jakoś cicho....
Zdenka krzyczy na intruzów.
97 Views
97
OlaOlszowska
Jest głos, słychać krzyki Zdenki
Słyszysz? bo u mnie nie ma głosu i się zastanawiam czy to tylko u mnie ;) sprawdzałam w płocku słyszę małego jak krzyczy na tej kracie.
More