Display: All
231 Views
231
Nela
To Czajnik
221 Views
221
Manta, dziękuję bardzo za ostatni post. Zdjęcia piękne, pozostał nam tylko żal 💔 Jeszcze raz dziękuję 🥺
207 Views
207
Jestem sentymentalna...Wiem...Ale liczę dni wstecz co robiła Wrotka...Liczę tak samo ile jej nie ma...Codziennie zasypiałam i budziłam się zaglądając co u Niej...Przyzwyczajenie , bambinizm, trzeba patrzeć do przodu...Wiem...Tylko tak pusto bez Niej...
IzaEs
Wrociu... gdzie jesteś... 😪
Tak bardzo za nią tęsknię😪
Witam. Można gdzieś poczytać, o ostatnich wydarzeniach w tym gnieździe?
206 Views
206
Gawi
niza
Na forum. Musisz kliknąć na górze menu i niżej pod listą gniazd jest forum.
Od rana spotkania pary o 4.05, 4.31, 5.09, 6.49. Ziuta zostawała dłużej, dolkowala.
224 Views
224
Czajniczek zaspał, czy co ? Ziuta czeka od dłuższego czasu w budce i z nudów zasypia :-)
209 Views
209
Przed 7 były już 4 spotkania 🤣
Jerzyk walnął w budkę, chyba nie żyje
227 Views
227
O 3:35 zabrała go Ziuta
Może pomyślała, że to prezent od Czajnika😁
czemu serduszko mnie zniknęło 😜
253 Views
253
moze jakaś podpadziocha 😇
Iwona65
Ono chyba tylko na miesiąc od wpłaty jest. Ale to tylko domniemanie. Tak czy siak przelew można zrobić 😉
2 dni to nie miesiąc 🤪
Iwona65
No to nie wiem
Spotkanie pary
243 Views
243
OlaOlszowska
Oj Czajnik szybciutko uciekł
245 Views
245
anian76
Raczej Ziuta :))
225 Views
225
Od rana ruch w gnieździe. 4.05 przylot pary i krótkie spotkanie w budce, 4.17 przylot pary, Ziuta weszła do gniazda. 4.32 ponowny przylot pary i krótka wizyta obojga w gnieździe.
217 Views
217
może jeszcze zdążą w tym roku coś zmajstrować :)
Teraz to chyba remont generalny :) 16:40
278 Views
278
Moze tak trzeba wiadro farby podrzucic :)
Pogaduszki najpierw  przez próg a teraz w budce
259 Views
259
kTO TERAZ SIEDZI NA PODEŚCIE?
236 Views
236
Ziuta
Chyba Ziuta bo ma ciemny dziób
More