Display: All
Są też imiona naszych maluszków
97 Views
97
buber
Narazie  Łódź, Płock i Dolina z imionami, a gdzie reszta?
kolorowadama3
Dzisiaj obrączkowanie w Redzie, możliwe że imiona też zostaną przyznane bo zgłaszanie imion było do 14.05. w zeszłym roku podczas obroczkowania wybrzmiały imiona. Szkoda że ten konkurs jest tak beznadziejnie zorganizowany, w komentarzach wolna amerykanka...
Gawi
21 05 ogłosi MEC Koszalin
Są już imiona na stronie. Dobrze że są też nr obrączek
88 Views
88
Gawi
Dwa imiona są trochę przydługie. Lepsze są takie  krótkie od 3 do góra 6 liter
Antonówka
0KU... Fabrykant 😃 W tym roku bardziej łódzkie, bardzo ładnie :)
Daszka
Mi się chyba Teo podoba najbardziej, ale fajnie, że łódzko🙂. A Fabrykanta zepsuła Citro i już chyba zawsze będzie dla mnie O ku...🤣.
Citro
Polecam się na przyszłość 😈
Antonówka
😂
Jeśli na EC4 też było dzisiaj obrączkowanie, to również bardzo prosimy o info o naszym maluszku😊.
89 Views
89
Kos
Kos
Samczyk 2KX , waga 570g
evanelina
Świetna wiadomość!
Daszka
Jaki drobinek. A przecież są w tym samym wieku.
Dziękujemy operatorom kamer za doskonały wgląd w sytuację! Jesteście wielcy!🥰
79 Views
79
Dzień Dobry z Łodzi! W budce siedzą trzy samczyki 8KU, 9KU, 0KU oraz samiczka 1KX 😉
95 Views
95
powsinoga
😂
Citro
0KU... - Genialna obrączka... RWA
Daszka
🤣
WarKotka
🤣
🤣
Dziki atak na złodziejkę sucharów :D
87 Views
87
elas59
Już po strachu koniec obrączkowania .
I Wszystko jasne 3 samczyki i jedna samiczka. Dziękujemy 😃
96 Views
96
Antonówka
A jak rodzice? Widać było, czy latają?? :)
Citro
Widziałam jak lata jeden sokół. Zapewne Afrodyta. Gdynek pewnie poleciał po kolejną sikorkę i przegapił wszystko.
Antonówka
Ahh ta nasza wiara w Gdynka 😆 Dzięki za info.
Citro
2 lata temu latał z Amon, więc pewnie teraz wybył. A może to latały 2 tylko nie na raz. Poodka może doprecyzuje, była przecież najbliżej
Poodka
Afrodyta kręciła kółka przez całą akcję. Gdynek latał, gdy byliśmy na drabinie, a potem usiadł na kominie obok.
Citro
Możesz coś więcej powiedzieć o maluchach? Z podglądu 3 wyglądają na duże a jeden to maluch. Czy faktycznie 2 chłopaków jest większych a jeden to krasnal?
Citro
Najmłodsza jest samiczką. Kupa puchu na niej.
Dlaczego nie ważą pisklaków
85 Views
85
buber
Chyba waga się zepsuła.
Poodka
Waga odmówiła nam posłuszeństwa. Samczyki ok 0,7 samiczka ok 0,8
Arau
Widać, że Afrodyta równo kąski rozdziela :)
Citro
Jednak ważą. Super.
Państwo w kakakaskach juz działają 🫣
86 Views
86
Arau
Jestem coraz bardziej przekonana, że jest 2/2, ale poczekajmy na wyniki ;)
O i drugi też samiec 😁
Powiedzieli, że pierwszy to chłopak  ☺️
Antonówka
Jak teraz ich tak dobrze widać, to ja tam nawet 3 samice widzę 🤣
Citro
Jeden chce się zlać ze ścianą, aż się na niej spłaszczył.
powsinoga
😂
Antonówka
Zaczyna się.
71 Views
71
Już się rozpoczyna obrączkowanie .  Ekipa przed budką
69 Views
69
Jest i śniadanie przed obrączkowaniem
75 Views
75
Afrodyta z czymś małym wpadła do budki
69 Views
69
Afrodyta już czeka na gości. Było dziś śniadanie?
61 Views
61
Citro
Sikorka od Gdynka
aalina
Afrodyta siedzi na poręczy a młode spały. Może wcześnie coś małego bo śladów nie ma. A teraz coś by zjadły i się drą.
Afrodyta zjada jakiegoś suchara, z młodym oczywiście też się podzieliła. Przed jutrzejszym obrączkowaniem spodziewam się minimum dwóch śniadań, będzie ważenie więc nie może być wstydu...😆
54 Views
54
More