Display: All
Aktualnie trwa dopychanie Kruszynki 🫣😁
97 Views
97
Efa
Efa
Kwidzyn obiad
112 Views
112
buber
Fiberowa też mogłaby coś zjeść. Mizernie wygląda przy młodej.
Kruszynka głodna , Fiberowa wraca kilka razy na pusto.
98 Views
98
Ninas
Najadła się że hej.
Ninas
Jestem ciekaw czy skonsumowała tę łapę (...) z obrączką bo nie było widać /kamera przestawiona /
monikam54
Jest posiłek ♥️
Kamerka przestawiona , można w całości podziwiać Kruszynkę 😍😁
90 Views
90
Już dzisiaj po północy to zauważyłam 🙂 Spały obie przytulone. Zawsze przed snem zaglądam do Kwidzyna i do Siekierek 😘
monikam54
Ja zaglądam przed snem do wszystkich gniazd, teraz oprócz Lublina ale to z wiadomego powodu. 
One słodko śpią razem i Astra jak upycha tego małego pod siebie to zawsze rozczula 🥹♥️
Ja do Lublina nie zaglądam ani w dzień, a tym bardziej w nocy 😒 Po Siekierkach się wylogowuję, a potem jeszcze zaglądam do wszystkich gniazd Orange - same pustułki plus Kwidzyn i rybołowy w Rościcach. No i nyny 😴
monikam54
No ja Lublin też omijam.. Nie jestem gotowa żeby tam zajrzeć póki co 😞Może to się zmieni ale na razie nieeee🥺
W Kwidzynie z 20 min. temu było karmienie. Teraz nie ma żadnego rodzica, czyli za 10 min. będzie następne
110 Views
110
Jak tak dalej pójdzie to prześciganie się w karmieniu, to Laurka vel Kruszynka nie wyfrunie z gniazda, ale zejdzie po drabinie, śladem "jubilerów" 😆
😆
Fiber dostarczył posiłek , Fiberowa chciała karmić ale nie dała rady bo Kruszyna jej wyrwała i w dlugą po budce 🤣
100 Views
100
Iwona65
Widziałam jak Fiberowa ganiała ją  dookoła
Nagroda -  w swoim, nowym kąciku lubi teraz urzędować 🤩patrzy na świat.
103 Views
103
buber
A już myślałam, że młoda imię dostała🙂
..ja ją tak roboczo nazywam , bo była nagrodą za poważne potraktowanie tematu , przez rodziców ( zwłaszcza Fiberową ) Z resztą oboje zasługują na nagrodę 😊
Amika
Do niej Berta pasuje :-)
😉
To może - idąc tą drogą (słuszną, skądinąd) - mogłaby być Laurką? Od laur - synonim nagrody.
Laura - bardzo mi się podoba 😍
Fiber karmi swoją Kruszynę 😁♥️
100 Views
100
monikam54
Oj oj to jakieś resztki i Kruszyna nadal bardzo bardzo głodna 🫣
Iwona65
Tylko po nocy można ją zobaczyć bez napchanego wola
Mała jakoś tak ciężko oddycha czy mi się wydaje?
96 Views
96
OlaOlszowska
OlaOlszowska
Wydaje mi się, że jest w porządku
buber
Jak się tyle żre to się ciężko oddycha. 😁Podniosła się i ogryza suchara.
OlaOlszowska
Wylata to niedługo 😉
też zauważyłam -jakby poddruta może
Iwona65
Przeżarta
Maluch śpi w kącie przy wejściu a mama pilnuje jedynaczkę 😍
97 Views
97
Evela.Sz
Przeniosły się pod okienko, a dziś akurat strasznie wieje🙈
Się usadowiły obie w tym wejściu 🫣
79 Views
79
Hmm teraz na metryczce widzę, że jednak płeć nie jest określona, a podane było, że samiczka. Ktoś wie o co chodzi?
152 Views
152
muriel
Też się właśnie zastanawiam.
muriel
A dziś już znów samiczka. Cuda się dzieją 😅
18:56 karmienie
125 Views
125
Wjechała Fiberowa szamką https://zapodaj.net/plik-d3vmy3wI6R
133 Views
133
Fiberowa w końcu ma trochę zaokrąglone wole. Pierwszy raz ją taką widzę od czasu jak dostali pisklę
130 Views
130
More