Ja zaglądam przed snem do wszystkich gniazd, teraz oprócz Lublina ale to z wiadomego powodu. One słodko śpią razem i Astra jak upycha tego małego pod siebie to zawsze rozczula 🥹♥️
Ja do Lublina nie zaglądam ani w dzień, a tym bardziej w nocy 😒 Po Siekierkach się wylogowuję, a potem jeszcze zaglądam do wszystkich gniazd Orange - same pustułki plus Kwidzyn i rybołowy w Rościcach. No i nyny 😴
..ja ją tak roboczo nazywam , bo była nagrodą za poważne potraktowanie tematu , przez rodziców ( zwłaszcza Fiberową ) Z resztą oboje zasługują na nagrodę 😊