Display: All
7 czyli Tofik wcina??
130 Views
130
WarKotka
brawo Tofik!!!!
Coś pięknego.  Zuch chłopak 😍
aalina
Wpadł jak burza i odebrał Werwie łup.
Cała trójka je posiłek i się drze
116 Views
116
Weszłam na podgląd a tu tylko cień się odbija i obraz trzęsie, ktoś z młodych siedział na kamerce i się wydzierał niemiłosiernie 😆 potem było widać, że odleciał ale zaraz potem wrócił i usiadł na kamerce lub gdzieś w pobliżu bo tylko cień mignie czasem ale słychać go bardzo dobrze 😅 a Gloria się temu przygląda
111 Views
111
Czyżby Rufus  latał, siedzi na kamerce
104 Views
104
U pustułek Werwa urzęduje. Jajka mieszała, teraz na podeście czatuje
118 Views
118
😲🙁
Iwona65
O masz Ci los
Daszka
Masz na myśli Werwę?
Tego się właśnie obawiałam 🙁 Na G1 będą co jakiś czas naloty i żaden lokator nie pożyje długo. Postuluję, by całkowicie zablokować to gniazdo, względnie zostawić tylko mały otwór, w sam raz dla pustułek
Amika
Też o tym pomyślałam.
monikam54
Popieram ... Znowu jakaś straci życie , albo co gorsza jak się wyklują to jakiś maluch...
Amika
Dzięki, już poprawiłam
Iwona65
Ale gdzie poprawiłaś, bo na forum nic nie ma.
Amika
Tutaj, bo Wrotka napisałam
23.26 na podeście Rafik z jakimś drobiazgiem w szponie.
95 Views
95
Daszka
Ktoś ma pomysł co to za ptaszek? Ten długi dziobek i jasne pod spodem trochę pełzaczowate, ale wyraźnej brewki mi brakuje. Hmmm... albo jakiś pierwiosnko-piecuszek, tylko dziób się w ruchu rozmazał? https://zapodaj.net/plik-YUxWqL2n5P
Daszka
Zastanawiał się, zastanawiał co z tym zrobić i w końcu sam zjadł.
Płockie sępy nareszcie dostały kawał mięcha. Jazgot, jakby tydzień nie jadły. https://zapodaj.net/plik-k9voxJXpUT
99 Views
99
A czy coś wiadomo jak sobie Tofik radzi?
94 Views
94
Mamusia obiadek podała, chyba tylko Rufus skorzysta 😂
90 Views
90
Nela
Gloria nie dała rady podebrać jedzenia od brata za to Arczi cierpliwie wyczekał okazji i właśnie się posila 😂
Nie ma już dwójki?
88 Views
88
IzaEs
Nie ma Tofika reszta cała 3 jest 🥰🥰🥰
Paula12
A widzę, chyba jeden przodem siedzi na progu a drugi tyłem 😁
Chyba czas lecieć !
😆
110 Views
110
Od dłuższego czasu nie widzę rodziców z jedzeniem dla trójki młodzieży. Co jakiś czas młode drą dzioby, ale bez odzewu.
102 Views
102
elik
to może być strategia rodziców obliczona na wymuszenie wylotu
buber
No, ale jak to tak, na pusty żołądek? Chociaż jakiś szpaczek by się przydał.😁
Kto tak pięknie śpi na kracie 🫠
106 Views
106
Maja5
Tofik prawie spadł z kraty
IzaEs
Tofika już nie ma na chacie poleciał w niedziele
IzaEs
tak myślałam że to Rufus 😃
to RUFUS, pokazał obrączkę, w takim razie gdzieś Arczi schował się
Gloria jest, w ogóle tylko 2 widzę- to Arczi?
gdzie jest Arczi?
125 Views
125
Ale tam musi walić w tej budce 🙊
elik
e tam, zajrzyj do Torunia
elik
na poniższej fotce to Arczi ale obecnie, faktycznie go nie widać
raf
Kam 3 ogon bliżej ściany to jego
Izabrill
No właśnie też nie mogę dojrzeć . Chyba że wszystkie ułożyły się w progu
o, jakie show 🎼  https://zapodaj.net/plik-LcfdajIcHN
😆
120 Views
120
Iwona65
Kradnę
🤣🤗🤣
More