Weszłam na podgląd a tu tylko cień się odbija i obraz trzęsie, ktoś z młodych siedział na kamerce i się wydzierał niemiłosiernie 😆 potem było widać, że odleciał ale zaraz potem wrócił i usiadł na kamerce lub gdzieś w pobliżu bo tylko cień mignie czasem ale słychać go bardzo dobrze 😅 a Gloria się temu przygląda
Tego się właśnie obawiałam 🙁 Na G1 będą co jakiś czas naloty i żaden lokator nie pożyje długo. Postuluję, by całkowicie zablokować to gniazdo, względnie zostawić tylko mały otwór, w sam raz dla pustułek
Ktoś ma pomysł co to za ptaszek? Ten długi dziobek i jasne pod spodem trochę pełzaczowate, ale wyraźnej brewki mi brakuje. Hmmm... albo jakiś pierwiosnko-piecuszek, tylko dziób się w ruchu rozmazał? https://zapodaj.net/plik-YUxWqL2n5P