Nareszcie będzie spokój z tą Diuną 🥰 A na Śląsku westa to kamizelka z męskiego garnituru 😉 Ale bez obrażania, Westa to wspaniałe imię dla dumnej sokolicy 🤗
Czy otwiera się Wam Trójmiasto, Lublin i Grupa ogólna? mam taki komunikat - 0 - Call to undefined method CB\Plugin\Activity\Entity\ModalEntity::getCompact()
Wczoraj był taki problem - będąc zalogowany miałem dostęp tylko do Forum a podglądy nie otwierały się żadne . A jako niezalogowany miałem dostęp do wszystkich podglądów , nawet zrobiłem zdjęcia z Dobrej . Po zalogowaniu wstawiłem na Forum .
Miałam to samo wczoraj od popołudnia do wieczora. Obojętnie z której przeglądarki bym nie weszła jak tylko próbowałam się zalogować to ten sam komunikat
Tak, Gawi, wyświetla mi się dokładnie to samo 🤔 Ale ciut mi lepiej, bo myślałam, że tylko u mnie szwankuje, i że to koniec mojej przygody z Wami i z sokołami, uufff.
Patrzę na ten obraz z kam. 3 i sama nie wiem. Bo jednak pióra, te zalegające i śpiących młodych widać ostro, ale całość jakaś mętna. A z telefonu patrzę.
Każdy z tych trzech maluchów ma swoje własne cechy. Kiedy jedzenie jest dostarczane, 0HD jest zawsze niespieszny, 9HD często pierwszy się spieszy, a 4HD często otwiera usta najszerzej i krzyczy najgłośniej.🤭