Display: All
Rufus nie jest już sam. Tofik wrócił na domowe śniadanko.https://zapodaj.net/plik-p3bIutxyjS
116 Views
116
Rufus posprzątał podest głowa (...) do środka budki a teraz wrzeszczy
128 Views
128
W tej chwili tylko Rufus na podeście
😮
132 Views
132
Arczi wyłażąc po ścianie spadł i niby poleciał Rufus zaglądał co Arczi wyprawia mam nadzieję że wszystko w porządku
😮
125 Views
125
Matko, wczoraj pisałam, że on wkrótce w ten czy inny sposób poleci, szkoda, że właśnie tak. Pomyślnych wiatrów młody
Tofik poleciał wrócil przepuszczony atak na Rafika udany Rafik zostawił łup i uciekł
119 Views
119
Arczi zdecydował sie jeść  wiec jest karmiony przez Rafika
113 Views
113
Rafik z dużym łupem na podeście a panowie wrzeszczą więc Rafik sam zajada
101 Views
101
Pani Pustułka wróciła na jajeczka.. Mam nadzieję że Werwa już jej da spokój 🙏
95 Views
95
W Strzelcach Opolskich już duże pustułkowe pisklaki. Te jajka bo morderstwie Rafika nie zostały wyziębione ?
Nela
Raczej spokoju tam już niestety nie będzie,od ataku Rafika prawie codziennie widać na kamerze zewnętrznej przeloty wędrownych . Kwestia czasu aż zdarzy się coś nie miłego
Rafik z kolacją
83 Views
83
monikam54
W sumie to z nocną przekąską chyba 🤷
Werwa (chyba 🤔) teraz na karcie na drugim kominie
81 Views
81
127oskarALFA
Pani pustułka uciekła , jajka same , no ..nieciekawie ...
Powiem wam, że w tamtym roku też obserwowałam tą parę. I młode po wyfrunięciu się inaczej zachowały. Falco był kiedyś tam widziany w gniex̌dzie po wylocie, Werka tak samo a moja Nafcia wcale nie była widziana w gnieździe po wylocie. Ten rok jest inny. Oby to był dobry znak 🙃
77 Views
77
Trójka w gnieździe
75 Views
75
Tofik poleciał. Pięknie lata. Rufus i Arczi przez chwilę obserwowali go z zaciekawieniem.
139 Views
139
muriel
A teraz chyba tylko samotny Arczi pozostał. Reszta fruwa.
Nela
Jest jeszcze Tofik
Jest jakieś wytłumaczenie dlaczego młode odwracają głowę tak jakby zaglądały pod spódnice ?
muriel
Już wrócił, trzech panów w gnieździe.
Trójka na obiedzie u Mamy :) Tylko Glorii nie ma.
125 Views
125
ładne te gamonki
widziałem, piękny start Glorii. możliwe, że ktoś uchwycił jej wylot i wstawi filmik?
148 Views
148
Gawi
Video ewa lis2 https://youtu.be/_hTf_AgOrMU?si=syAyC7vxIO2T4Zo1  na fb ff ktoś chyba remiksa wstawił, wyciął znaczki czasu i część podestu
Filmik jest na fb
Daszka
Byłoby świetnie, bo to był piękny, w pełni kontrolowany start. Inne młode powinny się od niej uczyć, jak to się robi, więc taki filmik instruktażowy z wzorcowym wylotem by im się przydał😉. Brawo, Gloria🤩!
niza
Też poproszę, spóźniłam się dwie minuty 😉
More