Raczej spokoju tam już niestety nie będzie,od ataku Rafika prawie codziennie widać na kamerze zewnętrznej przeloty wędrownych . Kwestia czasu aż zdarzy się coś nie miłego
Powiem wam, że w tamtym roku też obserwowałam tą parę. I młode po wyfrunięciu się inaczej zachowały. Falco był kiedyś tam widziany w gniex̌dzie po wylocie, Werka tak samo a moja Nafcia wcale nie była widziana w gnieździe po wylocie. Ten rok jest inny. Oby to był dobry znak 🙃