Display: All
takie ustawienie kamery było dobre jak dzieci były małe, ale teraz przydał by się szerszy ogląd !
115 Views
115
przez tą kamerkę nie wiemy czy Chrobry odbył już swój pierwszy królewski lot, czy siedzi na gałęzi...
też tak uważam, że kamera mogłaby mieć szerszy ogląd, ale wiele kamer ma ograniczony zakres
Chyba kamerka jest trochę źle ustawiona ,Chrobry prawdopodobnie siedzi na gałęzi, ale my go nie widzimy ! 😉
104 Views
104
11:15 w gnieździe cała trójka 🙂
Ja się pytam gdzie jest młode jedno?
111 Views
111
buber
Wrócił. Może gałęzie zwiedzał.
elik
❓❓❓
Zdenka z dziećmi w gnieździe
107 Views
107
W Dolinie mają najpiękniejszy podkład muzyczny 🥰
105 Views
105
Forest na obręczy
89 Views
89
Barlinek zajrzałam dziś , szkoda że gniazdo jest puste, widok gniazda osadzonego w sosnach, zieleń lasu w perspektywie mimo wszystko powala  😊🌞
109 Views
109
Chrobry ma chyba chęć wystartować.
125 Views
125
Dolina, karmienie😁
186 Views
186
Maja5
Ej. Mam pytanie do wszystkich. Jak można patrzeć na kamery w innych krajach?
Iwona65
Przez YT. Cała masa kamer online na różne ptaki i zwierzęta
Wszystkie równo czyszczą piórka 🥰
152 Views
152
Zdenka siedzi na gnieździe, a dziatwa głośno i zdecydowanie domaga się karmienia. Biedną po nogach dziobią :P
156 Views
156
Sosenka z Morawą darły suchara https://zapodaj.net/plik-IWkWESC2II
164 Views
164
Tajga na obręczy gniazda ..
126 Views
126
Zdenka w gnieździe z dziećmi
115 Views
115
W Dolinie było przeciąganie znalezionego suchara. Wygrał większy ;)
103 Views
103
More