Display: All
Szkoda, że dzisiaj nie ma zbliżenia z kam1.Chłopaki fajnie się prezentują przy progu. Bo Veolka kończy kolację😀
54 Views
54
Iwona65
One fajnie w tym oknie wyglądają.
Po siedemnastej Afrodyta karmiła ale to chyba jakieś pozostałości większego łupu były. Nie widziałam początku ale było grzecznie bo karmiła cztery dzioby. Potem Veolka załapała się na jakiś kawałek i odeszła żeby zjeść. Jeden chłopak urwał nóżkę i ją ogryzał . Veolka to jest bardzo  przebojowa samiczka. Trójka braci to żadna przeszkoda i po prostu zabrała matce jakieś kości i już. Na szczęście Afrodyta stała przy wejściu więc nie miała problemu z wyjściem jak wczoraj.
50 Views
50
Afrodyta z konkretnym towarem przyleciała i karmi głodomory.
50 Views
50
Daszka
Całkiem grzecznie się to odbywa, jak na takie 4 małe potworki w trudnym wieku😁.
Iwona65
A teraz szaleństwo ćwiczeń
Iwona65
Na początku było grzecznie
Zamiana miejsc.Teraz Afrodyta w zbliżeniu.
55 Views
55
Na kamerze 1 piękny zoom na Gdynka siedzącego na barierce
47 Views
47
buber
Gdynek sobie siedzi, a Veolka zaraz głos straci.
Citro
Ooooo to coś nowego. Gdynek zwykle ukrywa się gdzieś na sąsiednim kominie.
Daszka
Kilka razy wpadał na pusto i dziwił się, że dzieciaki nie chciały go wpuścić. W końcu wrzucił im coś na ząb i teraz wdzięczy się do kamery dumny z siebie tatuś😇.
2010
Afrodyta ma większe parcie na szkło i to zawsze ona siada na barierce więc trzeba podziwiać Gdynka, bo druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Chyba, że teraz zmieni swoje zwyczaje i też będzie pozować przed kamerą🙂
Dzięki operatorowi za zoom w czasie karmienia 😊
58 Views
58
Ale była próba tyłem i ratowanie się przed upadkiem
https://zapodaj.net/plik-w729Lv915U
54 Views
54
Dwie łapki na progu przodem
https://zapodaj.net/plik-Md4avr1WRk
45 Views
45
Citro
Brawo,  zdobywca Teo.
Już po śniadaniu. Solidne było i jeszcze starczy dla Afrodyty albo na drugie śniadanie.
41 Views
41
Jakaś kwoka na podeście.   Dogląda! ☺️
42 Views
42
Gdynek dostarczył kolację na daszek, Afrodyta przejęła i Gdynek odleciał w deszcz.
41 Views
41
Można podziwiać z bliska Afrodytę w deszczu, a przed chwilą było ładne zbliżenie na młodziaki i mimo, ze mają resztki puchu, to ładnie już widać różnice w upierzeniu. Z lewej Teo z prawej Włókniarz https://zapodaj.net/plik-2MQKx24cmM
37 Views
37
Daszka
A tutaj z lewej wciąż Teo, a z prawej Fabrykant. Teo strasznie się wiercił, więc nie udało mi się zrobić screena en face😉 https://zapodaj.net/plik-NHsRihoazN
Citro
Teo postawił nóżkę na progu, ale tylko jedną, więc się nie liczy.
Daszka
To zależy, czy przeniósł na tę nóżkę ciężar ciała. Jeśli tak, to powinniśmy mu zaliczyć😉
Citro
Wychylił się i sprawdzał co to jest ten deszcz i zaparł się łapką, by czasem nie wylecieć z budki.
Daszka
I prawy profil Teo, a z prawej wciąż Włókniarz https://zapodaj.net/plik-9sjFvyrzBI
Łodziaki śpią
36 Views
36
Kolacja, ale wrzask!
41 Views
41
Ciekawa jestem kiedy któreś wyjdzie /wyskoczy albo wypadnie z budki. Coraz bardziej zainteresowane tym co na zewnątrz.
36 Views
36
Antonówka
Ja obstawiam, że do końca tygodnia któreś się odważy :)
Citro
Rok temu 4go wyszły. Jeszcze poczekamy 😒
More