Display: All
Śniadanie dla krzykacza 😆
106 Views
106
I gniazdo puste...
111 Views
111
Młodzież opuściła domowe pielesze... trochę smutno
muriel
Młoda chyba tylko siedziała gdzieś na drzewie powyżej, widziałam, jak zeskoczyła  do gniazda i chwilowo tam znów jest.
Edit. Gdy pisałam to co wyżej, znów zniknęła.  Nie wiem gdzie i jak 😅
Właśnie teraz Zdenka dokonała bardzo lukratywnej transakcji, wymieniając bardzo małego ptaszka na dużego (...).😆
😆
133 Views
133
hahahahaha ,  bad daddy (just  a joke)
xand
xand
To był Borek
Dlaczego Sosenka tak długo nie odbyła swojego pierwszego lotu? Trochę się martwię
128 Views
128
mkovalevska
Macha codziennie skrzydłami na sucho i skacze po gałęziach ale po co ma latać jak Zdenka dba o nią i rodzina odwiedza, Chrobry jest każdego dnia a dzisiaj i Borek był przelotem  😆
Jak się okazało, moje obawy były bezpodstawne. Cieszę się, że dziś widzę dziewiczy lot dziewczynki🥰
..2Huo. nie martw się...przyjdzie i na nią  pora 😊 szybciej  , niż się spodziewasz 😉
Jak się okazało, moje obawy były bezpodstawne. Cieszę się, że dziś widzę dziewiczy lot dziewczynki
Sosenka zajada nietoperka
115 Views
115
W Dolinie jeden młody w gnieździe
116 Views
116
Chrobry i Sosenka dostali śniadanie od Zdenki https://zapodaj.net/plik-ZPhQmUZC7t
139 Views
139
W Dolinie dwa młode w gnieździe
107 Views
107
Trzebież sokół na gałęzi nad gniazdem
108 Views
108
Może to Forest, w ubiegłym roku to była jego ulubiona miejscówka 🙂
Chrobry głodny.. wpadł na suchary https://zapodaj.net/plik-ub1kWzH2uw
128 Views
128
Dopiero dzisiaj zajrzałam na forum Doliny,  a tam Xand zamieściła filmik z wczorajszego odlotu Morawy. Polecam wpaść i obejrzeć.
135 Views
135
mkovalevska
Xand filmiki na Oskara! Boskie!
W Dolinie śniadanie podaję Zdenka, obecny Chrobry i jedna z siostra https://zapodaj.net/plik-SH3NVDQEtg
127 Views
127
Zdaje się, że to Chrobry wrócił. https://zapodaj.net/plik-shMDbzVold
135 Views
135
To Morawa dzisiaj poleciała? Jak leżały dwie obok siebie to je rozróżniałam po odcieniu, ale jak została jedna, to nie wiem, czy to jaśniejsza Sosenka, bo zniknął mi punkt odniesienia🙈.
150 Views
150
tak,w gnieździe została Sosenka
Maja5
Tajga w gnieździe.
Daszka
Ale Morawa była odważniejsza i bardziej ją nosiło, więc domniemuję, że to ją pierwszą wywiało😎.
Iwona65
A ja się tak czasami przejechałam przy podobnych założeniach 🙂
Daszka
No wiadomo, życie lubi zaskakiwać, a te łajzy są nieprzewidywalne😁. Ale prawdopodobieństwo jest jednak trochę większe u tych odważniejszych… albo ciapowatych😅.
Iwona65
No pewnie, że tak. Ale jak piszesz, łajzy w konia też potrafią zrobić
Cały posiłek dla jednego.. https://zapodaj.net/plik-1j1WbEtsmW
121 Views
121
More