Niestety, podejrzewam najgorsze 😒 Ostatni ich wspólny nalot skończył się zabiciem samiczki pustułki. Teraz gniazdo puste, jaja uszkodzone, chyba była walka 😔 DLACZEGO TO GNIAZDO JESZCZE NIE JEST ZABLOKOWANE???
Już kiedyś pisałam, że młode w tym roku bardzo są przywiązane do gniazda. Zeszłoroczne gamonie tak do niego nie wracały 😁 Dla mnie to bomba, bo mogę ich podziwiać dłużej 🥰