Display: All
Teraz Fabrykant na daszku
79 Views
79
Iwona65
I chyba koniec seansu operatora
Efa
Efa
A Veolka nad dziurą;)
Iwona65
A jakżeby inaczej
dwa na kam 1, jeden na kam 2
78 Views
78
Iwona65
Na te na daszku było nastawienie na odczyt obrączek. Chyba z nadzieją na Teo
Iwona65
Ale chłopaków nosi. I jak fajnie sobie radzą z lataniem
Na forum EC3 opublikowałam odpowiedź, która dostałam w sprawie Teo 😉
77 Views
77
raf
Trójka na wizji.
Jedno przy włazie, drugie na daszku a trzecie na zapleczu (kam3)
71 Views
71
Iwona65
A nie było tak, że ten z daszku sfrunął akurat?
raf
Nie. W tamtym momencie ewidentnie były 3. Zoom na Veolkę przy włazie i dwa widoczne w kam 3
elas59
Właśnie wróciła do budki
elas59
Przy włazie to Veolka
Zastanawiałam się wcześniej, czy Veolka taka ciemna jest, czy może przez to, że w budce mniej światła jest 😃 Jak teraz z bratem na kracie siedzi, to jednak piękna brunetka z niej. Chyba dziewczyny urodę po Gdynku dziedziczą 😊
59 Views
59
Daszka
Ona po tatusiu jeszcze pewne cechy charakteru z pewnością odziedziczyła😀.
No kurna, uparli się na tę dziurę
62 Views
62
Iwona65
Nie patrzę. Mam dość
Operator przegląda teren
57 Views
57
Citro
Włókniarz w zbliżeniu. Jaki z niego blondas! Prawie jak raróg.
Iwona65
Trzeba było być na Zlocie. Były aż 2 rarogi, o białozorze nie wspomnę
evanelina
Piękne były! Pisklę najlepsze, jak piesek między nami łazilo 😁
Kto widział? Start młodego, nie wiem którego, operator go prawie cały czas miał w locie jak zatoczył łuk przy kominie i wylądował przy gnieździe.  Start z kraty włazowek. Ale jazda
62 Views
62
O proszę! Veolka ledwie z gniazda wyszła, a już z włazu świat obserwuje. Zuch dziewczyna!😍
58 Views
58
Daszka
WarKotka
i tak się wierci, że kamera ostrości na niej złapać nie może 😄
Gdynek w pustym gnieździe
57 Views
57
Gdynek wreszcie na spokojnie gniazdo sprząta😁.
53 Views
53
Daszka
A na zapleczu widać cień sokoła siedzącego na barierce.
Gdynek w końcu może spokojnie posprzątać w budce  😜
49 Views
49
Poleś też wczoraj poleciał! Niebawem pojawi się kilka zdjęć na forum.
63 Views
63
Jakoś tak dziwnie ...pusta budka, cisza...
65 Views
65
Budka pusta, tylko dwójka na spacerku,  potwierdza się to co napisł/a Tedy101 że Veolka opuściła mieszkanko🥰
 Przykro mi słyszeć ze coś złego mogło przytrafić się Teo.
https://youtu.be/dXp-ZMWIAPQ?si=GfT0Go-Y4XN3NQ_-
61 Views
61
More