Display: All
raf
Blondas (Włókniarz 9KU na daszku)
82 Views
82
Iwona65
Veolka w gnieździe, jeszcze niech Fabrykant się pojawi na popołudniową sjestę
Antonówka
u już trio w budce ;)
Iwona65
Trochę spokoju
Teraz Fabrykant na daszku
79 Views
79
Iwona65
I chyba koniec seansu operatora
Efa
Efa
A Veolka nad dziurą;)
Iwona65
A jakżeby inaczej
dwa na kam 1, jeden na kam 2
78 Views
78
Iwona65
Na te na daszku było nastawienie na odczyt obrączek. Chyba z nadzieją na Teo
Iwona65
Ale chłopaków nosi. I jak fajnie sobie radzą z lataniem
Na forum EC3 opublikowałam odpowiedź, która dostałam w sprawie Teo 😉
77 Views
77
raf
Trójka na wizji.
Jedno przy włazie, drugie na daszku a trzecie na zapleczu (kam3)
71 Views
71
Iwona65
A nie było tak, że ten z daszku sfrunął akurat?
raf
Nie. W tamtym momencie ewidentnie były 3. Zoom na Veolkę przy włazie i dwa widoczne w kam 3
elas59
Właśnie wróciła do budki
elas59
Przy włazie to Veolka
Zastanawiałam się wcześniej, czy Veolka taka ciemna jest, czy może przez to, że w budce mniej światła jest 😃 Jak teraz z bratem na kracie siedzi, to jednak piękna brunetka z niej. Chyba dziewczyny urodę po Gdynku dziedziczą 😊
59 Views
59
Daszka
Ona po tatusiu jeszcze pewne cechy charakteru z pewnością odziedziczyła😀.
No kurna, uparli się na tę dziurę
62 Views
62
Iwona65
Nie patrzę. Mam dość
Operator przegląda teren
57 Views
57
Citro
Włókniarz w zbliżeniu. Jaki z niego blondas! Prawie jak raróg.
Iwona65
Trzeba było być na Zlocie. Były aż 2 rarogi, o białozorze nie wspomnę
evanelina
Piękne były! Pisklę najlepsze, jak piesek między nami łazilo 😁
Kto widział? Start młodego, nie wiem którego, operator go prawie cały czas miał w locie jak zatoczył łuk przy kominie i wylądował przy gnieździe.  Start z kraty włazowek. Ale jazda
62 Views
62
O proszę! Veolka ledwie z gniazda wyszła, a już z włazu świat obserwuje. Zuch dziewczyna!😍
58 Views
58
Daszka
WarKotka
i tak się wierci, że kamera ostrości na niej złapać nie może 😄
Gdynek w pustym gnieździe
57 Views
57
Gdynek wreszcie na spokojnie gniazdo sprząta😁.
53 Views
53
Daszka
A na zapleczu widać cień sokoła siedzącego na barierce.
Gdynek w końcu może spokojnie posprzątać w budce  😜
49 Views
49
Poleś też wczoraj poleciał! Niebawem pojawi się kilka zdjęć na forum.
63 Views
63
Jakoś tak dziwnie ...pusta budka, cisza...
65 Views
65
More