Display: All
Na daszku młode coś pojada
50 Views
50
Citro
Veolka, właśnie przeleciała na zaplecze. Podkreślę ... przeleciała. 😁
Dwa głodomory na daszku.
62 Views
62
Citro
Veolkę roznosi energia i zaczepia brata. Patrzą na coś w przestworzach. Faktycznie baaardzo wysoko coś lata, jakby bocian, ale bocian nad Łodzią, tak wysoko, że mało co widać przez lornetkę?
2010
Bocian mógł wznieść się wysoko na ciepłych prądach powietrznych, tym bardziej, że nasz komin jest na obrzeżach Łodzi, a może to był sęp z Konina.
Citro
Już drugi raz w tym tygodniu widziałam "wielkie dziwne ptaszysko" wysoko nad Bałutami. Właśnie oglądam fotki sępa w locie, kuuurcze, nie mogę tego wykluczyć, ale to ekstremalnie mało prawdopodobne, by mieć takiego farta. Nie mogłam dostrzec długiej szyi ani długiego dzioba bociana, bo może to nie bocian. Z całą pewnością nie był to błotniak (bo to maleństwa przy ptaszysku, które widziałam).
evanelina
Ja nic nie wypatrzyłam...
Jedno młode w budce
55 Views
55
W ciemnym kącie budki ktoś coś je. Może Veolka załapała się na dostawę od Gdynka.
52 Views
52
Jeden młody nocka w gnieździe
52 Views
52
Arau
Chyba Veolka, ona dzisiaj mało się z gniazda ruszała :)
Włókniarz jakieś sprzątanie przed budką robi. Charakterek po tatusiu🤣
63 Views
63
aalina
Był Włókniarz a nie zauważyłam, że pojawiła się Veolka.
raf
Veolka. O właśnie obrączki pokazała
56 Views
56
Iwona65
A tam nie dwa leciały? Ale zazdroszczę, jak się wkurzę to się zapakuję w niedzielę do Łodzi
evanelina
Dziś żałowałam że muszę pracować...
aalina
Lubi sobie dziewczyna  pokrzyczeć i kto jej zabroni😀
evanelina
A Veolke pod kominem słychać 😂
Veolka ćwiczy na daszku 😃 W tle przeloty sokołów widać
63 Views
63
aalina
Wkurzyło ją, że posiłki na budce i już budka zaliczona. Ciekawe kiedy poleci ...
Fabrykant odpoczywa w budce a Veolka na kracie
62 Views
62
Dzieci pogoniły Gdynka z dachu 😂
63 Views
63
Włókniarz w budce
61 Views
61
Baszka
Już wybył
Jeden z braci zjada coś na daszku a Veolka się drze na podeście
55 Views
55
evanelina
Na budzik sobię ja ustawie 😂
Citro
Zacny pomysł.
Iwona65
To jeszcze sąsiadów ma to budzić? 🙂
evanelina
Czemu nie, może mam po sąsiedzku jakichś ornitologów?😂
powsinoga
🤣
Dwa podejścia Gdynka do wejścia do budki z pustym szponem ale zapora z dwójki wrzeszczących młodych nie do przejścia 🤣
68 Views
68
Daszka
😂
Trójca w gnieździe 😉
73 Views
73
Niech ktoś wyłączy Veolkę 🤪
77 Views
77
Tym razem Panna na barierce drze papę 📣 podczas gdy Gdynek i któryś chłopak w budce
Już z daleka widziała chyba Afrodytę lecącą do niej z jedzeniem i zaczęła krzyczeć. Afrodyta wylądowała przed budką, Veolka z krzykiem przechwyciła jedzenie, Veolka z 2 śniadaniem (i z krzykiem) do budki. Po kilku minutach dołączył do niej Gdynek (nie zniechęcił się jej wrzaskiem). Pogrzebał suchary i po kilku minutach odleciał. W końcu, w ciszy, Veolka zabrała się do jedzenia 😊
More