Display: All
Sytuacja analogiczna do wczoraj, jeden młody zajada na budce, a drugi siedzi na barierce.
53 Views
53
O 4 rano było śniadanie. Jeden w budce, drugi na dachu. A teraz już podglądu nie ma.
51 Views
51
Citro
Nawet nie zapytam, co robiłaś o tej porze na necie 😏
evanelina
Oj tam, akurat nie mogłam spać 😅
Fabrykant buszuje w budce
59 Views
59
Cała trójka na wizji
62 Views
62
raf
Zbliżenie na Włókniarza
59 Views
59
raf
Ambasadorzy łódzkiego przemysłu w kam3
58 Views
58
raf
Standard- jeden już się ulotnił
Teraz młody na daszku, widoczny z kam. 3 😄
53 Views
53
Iwona65
Veolka
Młode w budce skubie suchara 😃
50 Views
50
Fabrykant (?) zajada na budce i ktoś jeszcze siedzi na barierce. Kam1 niestety nadal nie działa.
55 Views
55
evanelina
Fabrykant był na barierce teraz podleciał i pokazał obrączkę, ten co jadł minutkę wcześniej nie dał odczytać numerka i poszedł na spacer 😉 ale nogi imponująco długie ma ten pierwszy
2010
Pierwsza jadła Veolka, Włókniarz jest bardzo charakterystyczny więc to nie był on
evanelina
Czyli nasza Veolka ma takie nóżki, dzięki!
Kam1 nie działa ale z trójki było widać, że Afrodyta karmiła dwójkę młodych.
54 Views
54
Ok. godz. 21 było zbliżenie na najprawdopodobnie Veolkę. Tzn. tylko piór trochę było widać w prześwicie rury koło włazu
67 Views
67
Młody na daszku.
55 Views
55
A to film z ranka a raczej skrót. Nie mam już czasu wstawiać na Forum . Może ktoś wstawi ?
https://youtu.be/9lOC2ECKBIU
64 Views
64
Jeżeli to jest Veolka a tak mi się wydaje to poleciała. Najpierw z daszku na poręcz a potem fruuu. Jak zdążę to wstawię film 

https://zapodaj.net/plik-acsNd5r5E8
59 Views
59
Iwona65
Veolka
Ktoś zajada na budce. Teraz na poręcz wylądował chyba Włókniarz.
47 Views
47
More