Mam pytanie czy krata została na chwilę otwarta i jakiś sokół opuścił gniazdo adopcyjne? Zastanawia mnie to, bo widać, że na kracie siedzi jakiś sokół, a te sokoły co są jeszcze w gnieździe są spokojne i tylko się jemu przyglądają
w okolicy są jeszcze inne woliery adaptacyjne i były w nich ciut starsze sokoły, część klatek została już otwarta i młode latają, na kracie na zewnątrz było widać ogon młodego sokoła