Display: All
Na G1 Werwa,  na G2 dwa młode, jeden to chyba Arczi i Gloria, śpią z głową w piórach
43 Views
43
Werwa w budce na G1 , na G2  dwa na wizji ( podest i budka )
55 Views
55
To Gloria i  któryś brat ..
Werwa na G1 w środku. A dwójka dzieciaków na G2.
46 Views
46
Niza , pisałyśmy w tym samym czasie 😁
niza
Dokładnie tak 😉 Już miałam pisać, że jedno z tej dwójki to Gloria, ale zobaczyłam, że napisałaś 😉
Które tak się wydziera? Już zachrypło
41 Views
41
Dan21
Rufus. Ale ma gardło
buber
Gloria ma taki talent, ale pewności nie mam.
buber
Przedstawiła się, plecaczek ma. Teraz opycha się w budce.https://zapodaj.net/plik-Ity3bzxoNq
raf
Gloria na G2, brat na G1
51 Views
51
Myślę że na G1 w przedsionku siedzi młodziak
52 Views
52
raf
Rafik na G1,młody na G2
44 Views
44
A ja się pytam się co z Falco ? Tiga ? 😔
67 Views
67
...ja też jestem zainteresowana losami Falco ...I nie tylko dlatego , że to mój chrześniak 🥰
IzaEs
Coraz mniej wpisów na forum, coraz mniej nas tu w ogóle 😔
Arczi na G1
87 Views
87
Ktoś może wie, gdzie się podziały jajka na G2?
83 Views
83
Jajka pustułek były na G1. Wczoraj nie było obrazu, chyba wtedy zabrano i tak nieużyteczne jajka. Być może, że po kolejnym nalocie Werwy i Rafika nie było komu ich inkubować / dwa jajka były z tą drugą samicą/. To gniazdo nadal jest kontrolowane przez sokoły, to ich rewir i dla innych szponiastych nie ma "zmiłuj".
Jedno młode na G1 i trzy na G2 😍
78 Views
78
Od ludzi biorą przykład
buber
Jutro minie miesiąc od wylotu Tofika, a te gamonie nadal domku się trzymają.
Iwona65
3 miesiące od wyklucia to jest mniej więcej czas na wyruszenie w swoją wędrówkę. Dobrze, że jeszcze są wszystkie całe i zdrowe i takie niech opuszczą rewir rodziców po lekcjach od nich
brak podglądu w płock orlen
69 Views
69
Gdzie się podziały pustułkowe jajka ?
Już jest :)
Gloria na kracie na G2
85 Views
85
Maja5
Podgląd padł.
Młody na kracie G2
84 Views
84
Gloria na G2, a jej mama na G1.
77 Views
77
More