Jajka pustułek były na G1. Wczoraj nie było obrazu, chyba wtedy zabrano i tak nieużyteczne jajka. Być może, że po kolejnym nalocie Werwy i Rafika nie było komu ich inkubować / dwa jajka były z tą drugą samicą/. To gniazdo nadal jest kontrolowane przez sokoły, to ich rewir i dla innych szponiastych nie ma "zmiłuj".
3 miesiące od wyklucia to jest mniej więcej czas na wyruszenie w swoją wędrówkę. Dobrze, że jeszcze są wszystkie całe i zdrowe i takie niech opuszczą rewir rodziców po lekcjach od nich