Obstawiamy, które pierwsze wystartują z gniazda Dojlidy 1,1, Ja stawiam na 6kę i 2kę, te szaleją już od wczoraj i zapewne gdy tylko górna część klatki pójdzie trochę w górę to te dwie samice pójdą natychmiast. Jakie są wasze typy ?
Nie na kamerze. To były daty wsiedleń, podane przez Nadleśnictwa. Ale możliwe, że i te w Dojlidach wkrótce wrócą do Matki Natury, szybciej, niż myślałam 😉☺