Display: All
Dojlidy 2 - Ale tłok się tam zrobił 😀 W klatce piątka i trójka na dachu na dostawę czeka
60 Views
60
W Zamrzenicy 2 mają plecaczki czy więcej ma ?
67 Views
67
Gawi
jest na forum, kto dostał
krzyś
Trzy mają nadajniki, szkoda że nie podzielili po jednym dla Janowa i kolejny dla Dojlidy
Zamrzenica prowadzi reintrodukcję na własną rękę i za własne środki (konkretnie Lasy Państwowe finansują), Stowarzyszenie "Sokół" wspiera merytorycznie. Jest info pod podglądem.
Gawi
może Nadl ze środków własnych to sfinansowało,
Dojlidy 1 śpi na kracie
56 Views
56
Janów - 1 na kracie
51 Views
51
Czwórka w Dojlidach 1 na śniadanie zaleciała .https://zapodaj.net/plik-jStrWnK24Y
81 Views
81
Dojlidy - Dzisiaj, o 17-tej wg informacji podanej na stronie Nadleśnictwa planowane jest otwarcie klatki nr 2.
78 Views
78
Dziękuję za informację 😘 Chcę przy tym być, dziękuję 🤗
W Zamrzenicy bielik (chyba) stresuje młode. Kilkakrotnie przylatywał na dach i odlatywał na pobliskie drzewa. Niestety kamera cały czas gubi ostrość. Przydałoby się ją trochę oddalić
71 Views
71
IzaEs
😢
Może być nieciekawie jak klatkę otworzą
Gawi
To jest chyba wina niestabilnego internetu. A bielik to już w sobotę je drażnił
Amika
Dzisiaj jest wyjątkowo aktywny. Już się zgubiłam ile razy był na dachu, a przez jakiś czas siedział na sośnie na wysokości licznika sekund
Amika
Znowu przyleciał na dach. Siedzi w prawym rogu
😡
czy to orzeł lata w Zamrzenicy wokół klatki a młode się drą
58 Views
58
Tak, drażni i terroryzuje je już od kilku dni 😣😡
W Janowie był kpl. młodych na darmowym posiłku.
https://youtu.be/p4T7vYocsX4
82 Views
82
Forest pięknie prezentuje się na krawędzi gniazda 😊
100 Views
100
W Janowie trzy młode czekają na podwieczorek, a micha pusta.
136 Views
136
Efa
Efa
W Zamrzenicy klatka już za ciasna;). 2 szaleją, a szczególnie ten z telemetrią..
128 Views
128
Gawi
Tam ktoś przelatuje  ich to drażni i szaleją. Najpierw myślałam że ludzie się kręcą , ale w końcu ktoś się pojawił. Nie wygląda mi na sokoła, chyba coś większego, ale może się mylę. to był tylko moment   https://youtu.be/fWEmtv-T36Q?si=61ENsihG0BQNu427
Antonówka
Kolorystyką pasuje na młodocianego bielika 🤔
Gawi
też tak myślę, ogon to sugeruje  ale nie jestem specem w rozpoznawaniu w powietrzu
Dojlidy 2, obiad wjechał.
108 Views
108
Klan "Janowiaków Lubelskich" przybył na obiadzik  
https://youtu.be/7iey7jELVKE
110 Views
110
Obserwuje Garwolin, zastanawia mnie co to za ptak leży, na posiłek chyba nie dostaja takich do od piórowania , może się mylę
100 Views
100
More