Display: All
Ziutka jakaś dziwna dzisiaj 🙄
110 Views
110
Ziuta od 12.19 w budce.
103 Views
103
Czajniczek wypatruje 😉
132 Views
132
Sokół w budce dolkuje i leżakuje
131 Views
131
raf
Ziuta w środku
126 Views
126
Myślę, że Czajnik.
Ziuta ucina drzemkę w budce.
139 Views
139
Kocykowa pogoda w Lublinie. Ziutę "ścięła" drzemka w budce
128 Views
128
Czajnik w budce
116 Views
116
Czajnik w budce ..super samiec z niego ...
122 Views
122
Przeniósł się na kratę
Ziuta na przeglądzie domku koło 10 https://zapodaj.net/plik-RDHp3lgMAx
103 Views
103
Czajnik na progu ...czyści upierzenie ..
113 Views
113
eevik
Chyba będzie kolejny nocleg lubelskiego rezydenta na progu budki ☺️ śliczny domator zrobił się z Czajnika🙂
Czy mi się wydaje czy Czajnik całą noc i poranek min do godz ~7:20 spedził w budce?
Czajnik siedzi na progu
107 Views
107
Czajnik cały czas w budce
131 Views
131
Maja5
5 dp Ziuta w gniezdzie.
Maja5
Czajnik w budce
Czajniczek w budce...
126 Views
126
Dzisiaj mija równy miesiąc bez Wrotki 💔😥
186 Views
186
Wiecie, że od tamtego strasznego dnia jeszcze nie zajrzałam do gniazda w Lublinie? Wybaczcie mi, proszę, ale nie mam serca do Ziuty, przepraszam. Wiem, wiem, taka kolej rzeczy, tak się dzieje w Naturze, wiem. Ale serce moje nigdy nie pogodzi się z tym, że akurat moja ukochana bohaterska WROCIA i Jej ostatnie maleństwo...😪💔
...ja już powoli zaczęłam to wszystko sobie w głowie układać,  i robię to przede wszystkim dla siebie ..łatwo nie jest...jedno jest pewne , lubelskie gniazdo przestało być moim ulubionym i raczej  już nie będzie.. ....🤔 💔
Bożka
😪
Bożka
Rozumiem Cię bardzo dobrze; upłynie jeszcze sporo czasu zanim zaakceptujemy nową rzeczywistość ...
Bożko, nawet nie próbuję sobie wyobrazić TWOJEGO bólu 💔 Ja dopiero rok temu poznałam bohaterską wdowę po Czarcie, a już Ją pokochałam bezgranicznie. A Ty...TYLE czasu, starań, obserwacji, filmików, opowieści...tulę Cię w żalu, kochana moja ((*))
Bożka
Tak, smutny to był miesiąc; cały czas mam w głowie naszą Wrotkę i jej ostatniego maluszka 😪💔. Dalej też raczej łatwiej nie będzie 😞. A życie na Wrotkowie toczy się dalej i trzeba się będzie kiedyś z tym pogodzić ...
..to dopiero miesiąc,  a mi się wydaje , że tak bardzo długo już jej nie ma ..😪 Pani na Wrotkowie , piękna Dama Karmelowa na zawsze zostanie  -    w mym sercu  i. wspomnieniach...💔
Wieslawa42
pisze pierwszy raz od miesiąca , obserwowałam wszystkie gniazda codziennie przez pare godzin, teraz wchodze sporadycznie, po 1-2 min . Wrotka była dla mnie tym sokołem najważniejszym. Nie ma Wroci , to i nie widze siebie w podglądaniu. Cięzki temat , to Ona jest i będzie TĄ co zaskarbiła moje serce.  Żadna sokolica , nawet ta najpiekniejsza  jej nie zastąpi.
...to ona była najpiękniejsza 🖤💔Wiesława 42 , trzeba powoli wracać do świata żywych,  wiem, że to trudne i na tą chwilę wydaje Ci się niewykonalne ..bardzo dużo jest świetnych sokołów i sokolic ..z biegiem czasu ,ani się nie obejrzysz i znów będziesz mieć kolejnego ulubieńca...wiem, wiem ..powiesz ,ale to nie Wrotka ...zaakceptuj to , czego zmienić już nie można...🤔 dla mnie Wrocia była NAJ pod  każdym względem 💔
niza
Tak, mam tak samo. Niby tylko miesiąc a człowiek ma wrażenie jakby to się stało bardzo dawno temu.
More