Display: All
W Janowie już kolacja rozpoczęta, ale na zmianę ustawienia kamery chyba nie ma co liczyć https://zapodaj.net/plik-COEFxj5SMs
86 Views
86
Gawi
Micha już pusta, a jeszcze przylatują
Wielka prośba do Stowarzyszenia o poprawienie ustawień kamery w Janowie. Przy wcześniejszym była większa możliwość obserwacji https://zapodaj.net/plik-6DD1h9sVvO Przy okazji podziękowania za przywrócenie ustawień w Dojlidy1
69 Views
69
Rano, po raz pierwszy od wylotu (?) ostatniego młodego pokazał się obraz w Garwolin2 Niestety, krótka radość bo "kręciołek" rządzi obrazem. https://zapodaj.net/plik-cOI0PApmDv
61 Views
61
Garwolin kamera nr2 , młodzik na poręczy
47 Views
47
W Janowie dostawa , ale póki co żadnego chętnego nie ma
58 Views
58
Gawi
Dzisiaj jakby tak optycznie dali trochę mniej.   https://zapodaj.net/images/f5e407aa3eb07.jpg    Wszystko zostało zjedzone, a do pustej już michy jeszcze chętni się zjawiali. Jeden sprawiał wrażenie spóźnialskiego bo mocno się rozglądał po podłożu za jakimiś resztkami.
buber
Już prawie nic nie zostało, nasz Kuśtyczek jednego zjadł na miejscu, drugiego wziął na wynos. https://zapodaj.net/plik-K6LGlUT8aF
Forest na wizji
47 Views
47
Sosenka w gnieździe 🥰
45 Views
45
Dojlidy kam 2 samotny młodzik
49 Views
49
Janów - Dwa dziwaki i jeden kurczak https://www.facebook.com/share/v/1A3oJX8X7i/
53 Views
53
Kamera w Janowie przestawiona chociaż miska pusta. Przylatujące sokoły co najwyżej nogi pokazują o ile z boku przysiądą
53 Views
53
Gawi
Chyba celowo tak ustawili, żeby nie było widać "za dużo".
Janów - Był Kuśtyczek ale krótko. Spłoszyły go nadlatujące kolejne głodomory. Z nogą dużo lepiej, nawet drapanie po głowie było https://www.facebook.com/share/v/19csCbq37w/
59 Views
59
buber
Może jeszcze przyleci po dokładkę.
Amika
Tylko raz widziałam jak zjadł 2 ale za jednym przylotem. Nigdy nie widziałam by był 2x na tym samym posiłku. Wczoraj np. był koło południa a wieczorem się nie pokazał. Może w innej klatce też podjada.
Gawi
14 lipca zjadł 3 porcje, wczoraj zostały niezjedzone  porcje, rano już było pusto. może rano był.
Amika
Pewnie tak. Wcześniej też tak bywało, ze jak nie pojawił się wieczorem to był rano. Ale ostatnie 3 dni jakoś lepiej sypiam i rano trafiam na pustą już miskę.
Amika
Wcześniej był "Rozdarciuch" , to pewnie jego wrzaski tak często z lasu słychać. Okrzyczał każdego z przylatujących, wciągnął 2 kurczaki, a potem dłuższy czas siedząc na obręczy miski pilnował https://www.facebook.com/share/v/194nm8ELH1/
Garwolin 1 dwoje na śniadaniu, w gnieździe 2 jeden na poręczy.
76 Views
76
Janów pierwszy chętny, a tu pusto
https://zapodaj.net/images/564f75e4126fd.jpg
85 Views
85
buber
Kolacja wjechała, jeden już skorzystał.
Przyleciał kuśtyczek na kolację.
81 Views
81
Amika
Kuśtyczek 3 kurczaki opędzlował. Dzisiaj kilkakrotnie było widać, że stojąc w miejscu opierał się na tej chorej nodze. Niestety chodzić na niej nie daje rady.
monikam54
Teraz je , można szybko klatkę zamknąć ...🫣
Dolina Baryczy słuchać ciomkanie sokoła, ale go nie widać
64 Views
64
More