Display: All
Posiłek na daszku w kam 3
58 Views
58
Krótka obserwacja pod EC3, obecne 2 sokoły. Siedziały na środkowej galerii niższego komina, jeden był bardzo głośny więc to pewnie był młody. Nie miałem okazji obserwować długo, bo spod komina szybko wygonił mnie deszcz
60 Views
60
Afrodyta z ułowką na daszku
53 Views
53
Daszka
I od dobrych 20 minut tylko stoi na łupie i się rozgląda.
2010
Po ponad godzinie przyleciał Włókniarz i przejął łup
Młode zajadają na daszku
64 Views
64
2010
Veolka z Fabrykantem jedzą zgodnie, na chwilę przyleciał włókniarz i zrobiła się zadyma
Dziś koło 19 jeden latał wokół komina, nie mam pojęcia ktory ☺️
62 Views
62
Ale miałam szczęście! 7:52 z okien autobusu mogłam podziwiać naukę polowania :) Wydawało się, że młode jest większe od dorosłego, Gdynek i Veolka? Ale to tylko moje zgadywanie. 
Niesamowity podniebny spektakl
71 Views
71
ale super! a ile młodych widziałaś?
Arau
Jedno młode próbujące zabrać rodzicowi łup ze szponów:)
Zazdroszczę 😍
na kam 2 są widoczne 2 sokoły, jeden się pożywia
64 Views
64
elik
znów zmiana, na daszku Gdynek, zajada resztki ( 4 sokoły na wizji)
elik
teraz są trzy
raf
2 młode na daszku
56 Views
56
Jedno (chyba Veolka) się drze, drugie konsumuje. Kam. 2. Nie wiem czy dobrze widzę ale w lewej części ekranu jest rozwleczony kabel... Co by wyjaśniało dysfunkcję kam.1 😂
53 Views
53
raf
Kam2
2 sokoły na wizji (1 na barierce)
46 Views
46
raf
Ten z barierki na daszek przeleciał (kam3)
Ktoś na barierce od północy (kam3)
47 Views
47
dwa młode na daszku
41 Views
41
Przegrała z dwójką młodych głodnych i odleciała.😀
54 Views
54
Afrodyta rano śniadanie a teraz kolacja. Ale ktoś w ciągu dnia wpadł z łupem bo coś leży.
47 Views
47
Gdynek w budce ☺️
45 Views
45
More