Display: All
Dziś o 8.12 na podeście G1 w Płocku pojawil się intruz ...( obserwacja  zagranicznego  FF yun000 )  więcej informacji we wpisie niżej...
60 Views
60
dorosły sokół na G1, tak stoi, że nie widać, czy ma czy nie ma obrączki
51 Views
51
yun000
yun000
To Rafik. Werwa nie pojawiła się przez cały dzień.
yun000
yun000
Bardzo się martwię o Werwę. W tym roku jej upierzenie jest najbrudniejsze i najbardziej zaniedbane ze wszystkich lat.7DN pojawił się na platformie G1 8 listopada 2024 roku i w tym roku znów się pojawił.Dzisiaj o 8:12 intruz 7DN pojawił się na platformie G1. Mam nadzieję, że z Werwą wszystko w porządku.
49 Views
49
yun000 dziękujemy za czujność ...7DN to Gratka z Warszawy - Żerań   rocznik 2022 , rodzice   Jimi i Nela  ... była ponownie 9.04. 25  i  jak napisałaś -  dziś również odwiedziła gniazdo w Płocku...to jest wnuczka dwóch naszych , polskich , sokolich  legend :  niezapomnianego Franka , ale też wspaniałej,  zasłużonej Iskierki 🥰 będziemy obserwować Plock ...
oczami.ptakow
Z Warszawy, ale na pewno nie Żoliborz 🙃
..dzięki OP 🙃 oczywiście Żerań,  co ja z tym Żoliborzem  wyskoczyłam ? no nie wiem 😂😂😂 poprawiam, coby w błąd FF nie wprowadzać..
yun000
yun000
Rafik wylądował na platformie G1.
47 Views
47
yun000
yun000
Myślę, że zbliżenie kamery G1 nie jest najlepsze. Może to pozbawić nas możliwości podziwiania pięknego lotu sokołów wędrownych oraz ich eleganckich lądowań. Jeśli konieczna jest regulacja kamer, sugeruję, aby dostosować kamerę wewnętrzną G2 na wysoki kąt widzenia, podobnie jak w G1C3, co pozwoli nam na kompleksową obserwację tego, co dzieje się wewnątrz gniazda.
43 Views
43
Na G1 widać plecy
56 Views
56
monikam54
Dalej ta sama pozycja 😃
Na G1 para w gnieździe
54 Views
54
Budka na G1 dalej pilnowana
47 Views
47
Witajcie ,potrzebuję  ładne zdjęcie samiczki Glorii do otwarcia tematu, takie na których widać obr.z numerem
44 Views
44
monikam54
Zdjęcia z 30 maja
monikam54
https://zapodaj.net/plik-Z38i5NvgtY
            https://zapodaj.net/plik-gSVcrQjTVs
            https://zapodaj.net/plik-DHbjTDRhqQ
elik
fajne fotki 👍
Sokół na G1
40 Views
40
Lizka
O ile to ten sam, co siedzi teraz, to zapewne Rafik. Nie wejdzie do budki, bo się boi i patrzy z brakiem zaufania w kamerkę ;) Poza tym chyba nie widać obrączek (kamera 1).
Werwa na G1 ....podest
39 Views
39
Ktoś w środku w budce na G1. Słabo widać czy Werwa czy Rafik 😃
38 Views
38
ktoś pokazuje plecy na G1
38 Views
38
monikam54
Chyba w przyszłym roku znowu jajca będą na G1 😃 coś cały czas w obrotach jest ta budka. Jak nie jedno to drugie pilnuje 😄
elik
to Rafik
Werwa na G1
36 Views
36
G1, Werwa na podeście czyści pióra
29 Views
29
Baszka
Weszła do budki
More