dorosły sokół na G1, tak stoi, że nie widać, czy ma czy nie ma obrączki
51 Views
51
yun000
To Rafik. Werwa nie pojawiła się przez cały dzień.
yun000
Bardzo się martwię o Werwę. W tym roku jej upierzenie jest najbrudniejsze i najbardziej zaniedbane ze wszystkich lat.7DN pojawił się na platformie G1 8 listopada 2024 roku i w tym roku znów się pojawił.Dzisiaj o 8:12 intruz 7DN pojawił się na platformie G1. Mam nadzieję, że z Werwą wszystko w porządku.
yun000 dziękujemy za czujność ...7DN to Gratka z Warszawy - Żerań rocznik 2022 , rodzice Jimi i Nela ... była ponownie 9.04. 25 i jak napisałaś - dziś również odwiedziła gniazdo w Płocku...to jest wnuczka dwóch naszych , polskich , sokolich legend : niezapomnianego Franka , ale też wspaniałej, zasłużonej Iskierki 🥰 będziemy obserwować Plock ...
..dzięki OP 🙃 oczywiście Żerań, co ja z tym Żoliborzem wyskoczyłam ? no nie wiem 😂😂😂 poprawiam, coby w błąd FF nie wprowadzać..
yun000
Rafik wylądował na platformie G1.
47 Views
47
yun000
Myślę, że zbliżenie kamery G1 nie jest najlepsze. Może to pozbawić nas możliwości podziwiania pięknego lotu sokołów wędrownych oraz ich eleganckich lądowań. Jeśli konieczna jest regulacja kamer, sugeruję, aby dostosować kamerę wewnętrzną G2 na wysoki kąt widzenia, podobnie jak w G1C3, co pozwoli nam na kompleksową obserwację tego, co dzieje się wewnątrz gniazda.
O ile to ten sam, co siedzi teraz, to zapewne Rafik. Nie wejdzie do budki, bo się boi i patrzy z brakiem zaufania w kamerkę ;) Poza tym chyba nie widać obrączek (kamera 1).