No ma, pewnie od Orange ten plecaczek . Może oni coś ... wyrzeźbią, bo u nas nie ma już chętnych na taki wolontariat. Co najwyżej na prywatnych kanałach YT jakieś video się znajdzie z podglądów tech. Tylko nie wiem dlaczego nie ma tych nagrań również na kanale YT peregrinusa. Violetta mogłaby to zrobić, ma dostęp do tego kanału. Mówię oczywiście tylko o podglądach tech.
Ja bym bardzo chętnie przyjęła taki "wolontariat" jakby ktoś mi chciał dać dostęp do telemetrii z nadajnika. Biorę nawet trzy. Także niekoniecznie nie ma chętnych tylko nie ma chętnych na udostępnianie tych dostępów.
Tak troskliwa sokolica która pokazała nam w tym sezonie determinacje w wysiadywaniu jajek , potem jej opiekuńczość w stosunku do podłożonego adopciaka, chyba każdy oglądał niektóre sceny z łzami w oczach albo ze wzruszenia albo ze śmiechu - i tak ją skrzywdzić imieniem ? Nie pojęte dla mnie...
Nasza, w dalszym ciągu, bezimienna panna z Kwidzyna wpadła ze świeżym łupem do budki. Chyba przejęty od któregoś dorosłego. https://zapodaj.net/plik-QNdlRO0efu