Display: All
Witam wszystkich falcolubów. Małe wyjaśnienie.. dziś zakończyliśmy obsługę gniazd PGE, ktoś inny ‚wygrał’ przetarg.. czyli będzie działał w tym temacie.. powinni od teraz. Jak to będzie .. trudno powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to jakaś firma instalacyjna.. czy jakoś tak. Przetargi rządzą się swoim prawem: najważniejsza cena.
Mamy nadzieję, że dadzą radę i będziecie równie zadowoleni.
.. jesteśmy z Wami przy innych gniazdach.
Pozdrawiamy😀
64 Views
64
Kamerka niedostępna ? Ktoś wie o co chodzi? Wszystkie gniazda z PGE nie dostępne..
51 Views
51
...no właśnie,  nie ma Gdyni i Lublina , Torunia .........🤔
monikam54
Kurde ..Żadnego info nie było, mam nadzieję że to chwilowe i będzie podgląd jednak..🥺
jak znajdą innego operatora chyba to tak ,hmm
..też mi sie tak wydaje ..
monikam54
Ciekawe tylko kiedy , niby piszą że od zaraz ruszy podgląd , ale wszyscy wiemy jak to wygląda 🫣
..miejmy nadzieję,  że ta zmiana  będzie dla nas , obserwatorów  "bezbolesna "  😊
PGE wyłączyło, w zeszłym roku działało,dziwne.
Torka na poręczy
38 Views
38
plątanina lin przy kominie
63 Views
63
Sokół na barierce
78 Views
78
czytam w prasie o dużym pożarze w Toruniu, na zapisie z kamery zewnętrznej widać nadciągający, czarny dym
78 Views
78
Karola88
Zgadza się niedaleko komina pożar na terenie zakładu z oponami
raf
Młoda w budce. 8:37
57 Views
57
raf
Dzień dobry.
Torek zawitał o 6:01 do gniazda. Po paru chwilach sfrunął w dół. Teraz siedzi na balustradzie poniżej gniazda
39 Views
39
Toruń, młoda na daszku 😊
72 Views
72
Kos
Kos
7KA Chmurka 😊
Pierwsza młoda wróciła na podest przed budką.
73 Views
73
krzyś
Wygląda mi na Chmurkę 7KS
Trzy młode sokoły namierzone na drugiej od dołu galerii, niestety cwaniaczki siedzą w zacienionej częsci komina i jakość filmików jest słaba a i odległość zza płotu od ulicy dosyć duża.
https://youtu.be/r9UYOx-VYHM
80 Views
80
Iwona65
No ekstra
Ooooo, od 9:34 zaczęły działać kamery, bóg zapłać  ale wolę wybrać się sam pod komin 😆
65 Views
65
Kos
Kos
🤣
operator znalazł dwie pannice, siedzą sobie na galerii
67 Views
67
Kos
Kos
Są trzy
od 4,47 Torka cieszy się samotnością w budce, ale co ze śniadaniem dla dziewczyn ?
65 Views
65
Terra też w końcu poleciała o godz. 13:18
https://youtu.be/JTVHA6K1-JY
70 Views
70
elik
długo ją było widać, trzeba przyznać, że technika lotu pozostawia jeszcze dużo do życzenia
Kos
Kos
To czekamy na powroty 😊
More