Witam wszystkich falcolubów. Małe wyjaśnienie.. dziś zakończyliśmy obsługę gniazd PGE, ktoś inny ‚wygrał’ przetarg.. czyli będzie działał w tym temacie.. powinni od teraz. Jak to będzie .. trudno powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to jakaś firma instalacyjna.. czy jakoś tak. Przetargi rządzą się swoim prawem: najważniejsza cena. Mamy nadzieję, że dadzą radę i będziecie równie zadowoleni. .. jesteśmy z Wami przy innych gniazdach. Pozdrawiamy😀
Trzy młode sokoły namierzone na drugiej od dołu galerii, niestety cwaniaczki siedzą w zacienionej częsci komina i jakość filmików jest słaba a i odległość zza płotu od ulicy dosyć duża. https://youtu.be/r9UYOx-VYHM