Display: All
Była widziana Ziuta po zjedzeniu tego (...) ?
135 Views
135
Czwarty miesiąc bez Wrotki, och...
118 Views
118
Paweł Pe
💔😥
💔
😪💔
na końcu podestu Czajnik (?)
108 Views
108
Ziuta na poręczy
110 Views
110
A któż to nocuje w budce? Dziwna " księżycowa" noc....
97 Views
97
Czyżby w Lublinie (...) chciały przejąć budkę? 🤔 Siedzi tak już jakiś czas 
https://zapodaj.net/plik-a72dctTvMF
100 Views
100
Nadal jest
Chyba został obserwować "krwawy" księżyc
ktoś na końcu poręczy
82 Views
82
ktoś na poręczy cioka
115 Views
115
Maja5
Hej
Lublin już jest, ..... bez zapisów, może później będą
119 Views
119
Jeeest!
162 Views
162
Kto jeeest? Wrocia się odnalazła???
Bożka
No nie, niestety ... Przekaz wrócił, ale tylko do końca dnia 😟
Och, dziękuję i przepraszam, ale to było moje pierwsze skojarzenie 😘
Bożka
🤗
Witam wszystkich falcolubów. Małe wyjaśnienie.. dziś zakończyliśmy obsługę gniazd PGE, ktoś inny ‚wygrał’ przetarg.. czyli będzie działał w tym temacie.. powinni od teraz. Jak to będzie .. trudno powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to jakaś firma instalacyjna.. czy jakoś tak. Przetargi rządzą się swoim prawem: najważniejsza cena. Mamy nadzieję, że dadzą radę i będziecie równie zadowoleni. .. jesteśmy z Wami przy innych gniazdach. Pozdrawiamy😀
148 Views
148
Bożka
Dzięki za wyjaśnienie, czekamy 🤗
...jak teraz podglądać Lubelskie gniazdko...? Co się wydarzyło? ("W dniu 25.8.2025 kończymy obsługę gniazd PGE"..)
121 Views
121
Bożka
😢😟
elik
🤔
zdaje się, że to Czajnik na poręczy
118 Views
118
eevik
Zaspana Ziuta, Czajnik był wcześniej 🙂
Czajnik w budce, na progu czyści piora
108 Views
108
Chmielowa dzisiaj wpadła w odwiedziny na Wrotków...
126 Views
126
..widziałam Chmielkę na fotkach FF  Ati. ..zaczyna dorośleć i fajnie się wybarwia 😍 I  kogoś  mi przypomina ❤️ 🤔
More