Display: All
Astra w dołku
77 Views
77
W budce to chyba Astra siedzi .
75 Views
75
Astra chyba zadowolona z odświeżonej budki, siedzi i ogląda
73 Views
73
na PKiN nie działa żadna kamera (17.10 godz 19:53 )=  i nie ma zapisu od wczoraj od okolo 14;22
79 Views
79
Na Żeraniu nie działają kamery, żadna. Na PKiN wciąż nieczynna kam1. Znikł przekaz jakoś w okolicy montażu nowych reflektorów na balustradzie, czy to już tak zostanie na stałe?
81 Views
81
walt
Obecnie (godz. 17:15) na PKiN wszystkie nie działają. Czy tylko u mnie?
elik
nie działają
jur
jur
86 Views
86
Bożka
Cała czwórka razem, świetna obserwacja 👍🏻❤️
Siekierki  - Skierek na daszku
76 Views
76
A czy mamy jakieś wieści o Cudnym? Od dawna nigdzie nie było o nim informacji
72 Views
72
OlaOlszowska
PKiN nie działa kam1, czy to od czasu montowania nowych reflektorów 2 dni temu?
91 Views
91
Siekierki, w domku samica ?
94 Views
94
90 Views
90
Drobnica ptasia w gościach https://youtu.be/LNaNNv9kNbI
80 Views
80
panowie montują reflektory na płocie https://zapodaj.net/plik-H79qF7Oi32
77 Views
77
Yvone
Nie wiem czy nie wplynie to na pojawianie się sokołów przed gniazdem. Trzeba by popatrzeć czy np Giga się teraz będzie pojawiać , bo teraz to ona rzadkim gościem
W Kawęczynie ktoś baaardzo najedzony siedzi.
82 Views
82
człowieki w pałacowej rynnie
77 Views
77
elik
More