Na Żeraniu nie działają kamery, żadna. Na PKiN wciąż nieczynna kam1. Znikł przekaz jakoś w okolicy montażu nowych reflektorów na balustradzie, czy to już tak zostanie na stałe?
Nie wiem czy nie wplynie to na pojawianie się sokołów przed gniazdem. Trzeba by popatrzeć czy np Giga się teraz będzie pojawiać , bo teraz to ona rzadkim gościem