Dzień dobry🙂. Na Ec4 na razie pusto, ale na Ec3 cała rodzinka w komplecie. Afrodyta na barierce, mamisynek konsumuje na podeście, a Gdynek szuka możliwości🙃.
Gdynek znalazł swoją możliwość wytaszczajac z budki po synku resztkę jedzenia. Nie wiem czy ktoś zauważył, że tak mu się spieszyło do żarła, iż próbował dwukrotnie wejść do budki przez szybę... :)
Budka jest na tej samej galerii, co "doniczka na petunie", tyle że na końcu tejże galerii, zorientowana na wschód. Skrzynka była zorientowana bardziej na północ.
Niech zostanie na całą zimę. Będzie miał więcej szans na przeżycie. No i zapewni mam rozrywkę, gdy rodzice zaczną randkować, a on będzie im rozkosznie przekazał.