Display: All
https://zapodaj.net/plik-CFC8lHNGCK
Nie ma obrączek więc chyba ZOE
50 Views
50
Zoe na koniec spojrzała nam głęboko w oczy prosto w kamerę i poleciała🥰
45 Views
45
Jest prześliczna 🥰
42 Views
42
39 Views
39
EC4 Kam1
37 Views
37
Afrodyta łup na daszku pióruje.
37 Views
37
evanelina
W pośpiechu! Prawie by ją wiatr zdmuchnął 🙂
Włókniarz cos wcina na daszku.
36 Views
36
Teraz sokoły na obu łódzkich podglądach. Młody na daszku EC3 (konsumpcja).
36 Views
36
jur
jur
Na EC 3 młody pożywia się na daszku.
52 Views
52
Pierwszy raz mam zaszczyt zobaczyć sokoła na EC4. Czy to ZOE?
34 Views
34
Daszka
Moja piękna!🥰
jur
jur
To na 100% samica.
evanelina
Bardzo możliwe, ma wyraźne plamki na żabocie
Ktoś na EC4 🙂
31 Views
31
evanelina
Pilnie się rozgląda...
buber
Gdynek na daszku, młody w budce
28 Views
28
elik
jak nic czekają na swojego zaopatrzeniowca
😆
Aktualnie Afrodyta dojada resztki na daszku
30 Views
30
evanelina
Robi masę przed sezonem 🙂
😆
Jeden sokół na zapleczu, ale nie wiem który. Możliwe że młody
31 Views
31
elik
młody Włókniarz
evanelina
Włókniarz 🙂
na kam 2 obecne dwa sokoły, młody pożywia się przed budką a drugi ptak siedzi na lampie
32 Views
32
More