Display: All
Włókniarz na daszku, dzień dobry!
40 Views
40
Dzień dobry:). Afrodyta śniadaniuje na daszku. Sama póki co;)
48 Views
48
Ciekawie prezentuje się różnica w podglądach na różnych wysokościach w Łodzi. Na Bałutach prawie bez śniegu i lodu, a na Widzewie przepiękna szadź 😍
62 Views
62
Daszka
Na Brzezińskiej nie jest wysoko, a szadź też jest obłędna.
jur
jur
To chyba wynika z różnicy wysokości. Tak często jest na Pałacu.
Afrodyta z kolejnym posiłkiem na dachu. A w jego rogu przycupnął Włókniarz i czeka na swoją kolej 🫣
54 Views
54
Ninas
Wspólny obiad
Antonówka
Cała trójka na wizji🙂
43 Views
43
Afrodyta z jeszcze żywym łupem na daszku
74 Views
74
Afrodyta je posiłek na białym obrusie 😁
80 Views
80
Afrodyta odleciała to może przyleci gdynek albo młodzik na resztki😁
Ec3 barierka
47 Views
47
Sokół na daszku
40 Views
40
Dzień dobry! Spotkanie na daszku przy sucharach 😄
46 Views
46
Dzień dobry. Afrodyta śniadaniuje na daszku.
44 Views
44
Afrodyta z obiadem na daszku
46 Views
46
Ec3 kamera obrócona na sokoła
50 Views
50
Przed chwilą Gdynek w budce, a teraz Afrodyta z wałówką.
41 Views
41
Włókniarz na daszku, późny obiad.
55 Views
55
Antonówka
Aktualnie Afrodyta podjada na daszku
Citro
...a ja czekałam na Gdynka, aż zabierze resztki. :D
More