Dokładnie nie wiemy, na fb była informacja, że został "poprawiony". Na zdjęciu widać dodatkowy element pod nadajnikiem. Nadal nie ma sygnału z nadajnika.
KrzysiekLBN , wielkie dzięki za kolejne informacje n/t Chmielowej ... a to rozrabiara jedna , niezłe ziółko z niej wyrasta .... 🤣🤣🤣 ... podziękowania dla Was wszystkich i dla każdego z osobna za całą, jakże piękną i sprawna akcję... a naszemu "zakapiorowi " życzymy dużo zdrówka i szczęśliwego powrotu do Świdnika ...Chmielcia , nie dajesz o sobie zapomnieć.....patrzę na ciebie i myślę, że jesteś wykapaną mamusią ❤️ po więcej szczegółów - odsyłam na Forum Lublina ....
Chmielowa! Trzymamy za Ciebie kciuki!!!! Wielki, ogromny szacunek za akcję ratowania tej cudnej sokolicy !!! Dziękuję wszystkim Wam, którzy poświęcacie swój czas, zostawiając wszystko, by ratować dziką przyrodę. Jeśli coś na mnie robi piorunujące wrażenie, to właśnie takie działania
Wstawię tutaj bo nie wszyscy są na różnych grupach na FB , a wydaje mi się że ciekawa informacja. Dziś budka została odwiedzona przez Puławiaka 9EZ. Dobrze wiedzieć że żyje i ma się dobrze 🙂