Display: All
UWAGA!!! LUBLIN, 
ZIUTA ma kontuzję prawa łapa, prawdopodobnie w skoku.
Jest film na grupie SOKÓŁ W KAMERZE OLGI z Lublina
107 Views
107
Lili
😪
IzaEs
i jak tu polować 😔
Bożka
Jest wpis Kotu na FF
elik
słabo to wygląda, ptak nie jest w stanie oprzeć się na nodze
Nasza Chmielowa już na wolności! ❤️ Lataj wysoko i bezpiecznie, no i nie stresuj nas więcej! 🤗😏
https://www.facebook.com/stories/108308494661907/UzpfSVNDOjc1NzIyMDI2Njk5OTc2Ng==/?view_single=1
166 Views
166
Lili
💓
niza
Oj tak tak, poprosimy już bez stresów:) Jeszcze zapytam: Czy ona dostała nowy nadajnik czy poprzedni został poprawiony/naprawiony?
Bożka
Dokładnie nie wiemy, na fb była informacja, że został "poprawiony". Na zdjęciu widać dodatkowy element pod nadajnikiem. Nadal nie ma sygnału z nadajnika.
Chmielcia , uważaj na siebie , nie kozakuj za dużo ❣️
IzaEs
Kochana Chmielowa 😍🥰 jesteś dzielna, silna i mądra i nie zapominaj o tym nigdy 😉
ktoś śpi na progu z głową pod skrzydłem
112 Views
112
KrzysiekLBN ,  wielkie dzięki za kolejne informacje n/t  Chmielowej ...  a to rozrabiara jedna , niezłe ziółko z niej wyrasta .... 🤣🤣🤣 ... podziękowania dla Was wszystkich i  dla każdego z osobna za całą, jakże piękną i sprawna akcję... a naszemu  "zakapiorowi " życzymy dużo zdrówka i  szczęśliwego powrotu do Świdnika  ...Chmielcia ,  nie dajesz  o sobie zapomnieć.....patrzę na ciebie  i  myślę,  że jesteś  wykapaną mamusią  ❤️ po więcej szczegółów  - odsyłam na Forum Lublina ....
122 Views
122
Lili
💟
IzaEs
Toć to Czarcia córcia więc nie może być inaczej 😜🤪
Nie zapominajmy o tatusiu 😉
A i mamusia była bardzo dzielna 🥰
Info od Kotu 
"Spacerująca Chmielowa znaleziona w Świdniku. Odłowiona i zabezpieczona. Trzymamy kciuki, aby nie było jej nic poważnego...dzięki Krzysztof Banaszkiewicz za czujność i szybką akcję !!! Najważniejsze , że jest juz bezpieczna.." 
 https://www.facebook.com/groups/537832393063452/?multi_permalinks=3255843557928975&hoisted_section_header_type=recently_seen
114 Views
114
Lili
💗👍🏻
AnaOxy72
Chmielowa! Trzymamy za Ciebie kciuki!!!! Wielki, ogromny szacunek za akcję ratowania tej cudnej sokolicy !!! Dziękuję wszystkim Wam, którzy poświęcacie swój czas, zostawiając wszystko, by ratować dziką przyrodę. Jeśli coś na mnie robi piorunujące wrażenie, to właśnie takie działania
niza
Oj nasza "malutka" Ćhmielcia. Trzymaj się kochana. Ode mnie też podziękowania dla Kotu!
niza
https://zapodaj.net/plik-6q9dEByLIw
Oby to jednak nie to.......
niza
Całe szczęście, że to jednak nieprawdziwe informacje. Podane jest na FB, że to jednak zatrucie ale pokarmowe.
Inspe
Kotu dziękujemy Ci z całego serca za postawę i pomoc Chmielowej. Jesteś zawsze tam, gdzie trzeba.🍀🌹🍀
IzaEs
Kotu dziękujemy 🥰🥰🥰
Amika
Bożka
Bądź silna nasza Chmielciu!!!
No i stało się, jest zmiana rezydentek - nie ma już Wroci 😢, jest Ziuta 🙂. Coś się kończy, coś się zaczyna ...
100 Views
100
AnaOxy72
w Gdyni też zmiana warty. Cóż....życie toczy się dalej. Trzymajmy kciuki za jak najliczniejsze klucia.....
IzaEs
😪 tylko Wroci i maleństwa żal... została Chmielowa nasz skarb narodowy 🥰
Chyba Ziuta na trzepaku
91 Views
91
W Lublinie - widok jak z kosmosu
104 Views
104
Ziuta na podglądzie
82 Views
82
Myślicie że Puławiak jeszcze tam się kręci że Ziuta taka nerwowa ?
ktoś w budce
67 Views
67
Ziuta cały czas wyczekuje
Ziutka ciomka
61 Views
61
Wskoczyła znowu do budki nawołuje i nawołuje, musi się kobita przyzwyczaić że Czajnik to dziwny typ 🤣
Wstawię tutaj bo nie wszyscy są na różnych grupach na FB , a wydaje mi się że ciekawa informacja. 
Dziś budka została odwiedzona przez Puławiaka 9EZ. 
Dobrze wiedzieć że żyje i ma się dobrze 🙂
104 Views
104
Na grzędzie Sokół
74 Views
74
Ziutosława na podeści!
68 Views
68
Chyba Ziutka na kracie
73 Views
73
More