Display: All
znów ktoś na wizji G1, ciekawe w której budce rezydenci będą mieli lęg, póki co częściej odwiedzają G1
55 Views
55
Inspe
G2 krata cała w lodzie
G1 Werwa przysypia 😴
43 Views
43
G1 (Werwa?)
45 Views
45
para w budce, G1
49 Views
49
https://zapodaj.net/plik-WS7eAJ8EbZObudziła się ta ogromna, puchata kulka!
40 Views
40
5:44 odleciała
2ev śpi
30 Views
30
https://zapodaj.net/plik-V8vxQNFkVESerio, pierwszy raz widzę, by wola u 2ev była tak wypchana… Kombinacja najedzenia, zimy, świeżo po kąpieli i niepotartych olejkiem, nastroszonych piórek sprawia, że wygląda jak puchata, rozczochrana kulka!
45 Views
45
Faktycznie werwa wygląda jak kulka 😅
i ponownie ktoś najedzony w budce G1
44 Views
44
monikam54
Chyba Werwa bo się w sufit nie patrzy, stracha nie ma 🫣😁
Płock G1 cam3 siedzi ktoś
45 Views
45
Dan21
Raczej Werwa, Rafik by tyle nie wysiedział 🤪😇
Czy wiadomo gdzie obecnie przebywa Gloria
52 Views
52
Póki nie będzie słońca, nie będzie odczytów z nadajników :(
daro40-40@o2.pl
Dzięki
w ubiegłym roku pierwsze jajko zniosła Werwa 28 lutego, nowy sezon lęgowy tuż, tuż
51 Views
51
oczami.ptakow
Myślę, że w tym roku lęgi mogą być opóźnione przez pogodę. Nie sądzę, aby w lutym było pierwsze jajko.
daro40-40@o2.pl
A nie było To 10-go lutego
elik
nie, nie było. W 2023 Astra ze Siekierek odpaliła się z jajkiem 18 lutego i to było rekordowo najwcześniejsze zniesienie jajka na podglądach
daro40-40@o2.pl
No może masz rację Pozdrawiam serdecznie
Taki ładny zachód słonca w Płocku, tylko sokołow brak 🫡
50 Views
50
G2 (Werwą?)
49 Views
49
G2 siedzi sobie i dumą ❤️
43 Views
43
G1 Werwa
46 Views
46
More