Display: All
Chyba młody na barierce
37 Views
37
Teraz 2 dorosłe na daszku
I poleciał
Afrodyta z jedzeniem na daszku.
45 Views
45
Lili
😉
evanelina
I dołączył Gdynek, ale w budce 🙂
evanelina
A teraz Włókniarz! Cieszę się, że się wszyscy meldują 😉
Antonówka
Włókniarz to mógłby iść na swoje 😛 Aktualnie ładne zbliżenie na Afrodytę.
Iwona65
Chyba Afrodyta zaczyna odcinać pępowinę, nie pozwoliła mu na przejęcie łupu
Daszka
O to to! Na Brzezińskiej taka ładna budka jest na przykład;). Chociaż jego to trzeba by gdzieś dalej eksmitować, żeby starych przestał dręczyć😛. A Afrodyta najpiękniejsza, najwspanialsza nasza😊.
Gdynek (?) na daszku, dzień dobry 🙂
41 Views
41
Afrodyta na stanowisku polującym, Gdynek na stanowisku dołkującym 😂
45 Views
45
Randka 😍
45 Views
45
Lili
🙂👍🏻
Daszka
Teraz Gdynek śpiewa sobie cieniutko i woła. Niech on się śpieszy z oficjalnym rozpoczęciem sezonu lęgowego, bo jakiś samiec naszego jurnego Gdynka wyprzedzi w tym sezonie, a tak być nie może😉.
evanelina
On biedny jeszcze musi unikać Włókniarza!
Daszka
No dzieci potrafią skutecznie zagłuszyć chuć🤣.
Iwona65
🤣🤣🤣
Śniadanie z pazerami na wizji 🤣
38 Views
38
To chyba młodzik czeka na resztki
Nikt nie widział Varso 😒😒😒
57 Views
57
Daszka
Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.
młody na wizji
60 Views
60
evanelina
Jaka wałówka 😉
I odlecieli
53 Views
53
Aktualnie na daszku Afrodyta ze śniadaniem
53 Views
53
evanelina
I potężna wypluwka się przydarzyła 😅
Iwona65
A stała jak słup nad tym łupem. Dopiero zrzut wypluwki wyzwolił apetyt
dorosły na daszku
41 Views
41
elik
i fruu
Dzień dobry! Gdynek i Afrodyta na wizji 🥰
49 Views
49
Ec3 ktoś na kracie
45 Views
45
Chyba Gdynek na daszku 😅
42 Views
42
Niech Gdynek już leci, szkoda mi go przestać oglądać, ale od rana z sokołami w Łodzi...? A ten sobie a to przysypia, a to się porościąga, walnie kupsko, czasem poziewa, pióra uporządkuje....
72 Views
72
Mam podobnie hehe. Zamiast się wziąć za robotę jakąś to zerkam cały czas 😂
Dan21
No doczekał się randki ❤️
evanelina
Ładny, więc może brylować 😁
127oskarALFA
....no i pazura trochę pogrzeje na lampie ...
Iwona65
Nie to Afrodyta. Resztki Włókniarza dojadała. No i są wszyscy :)
Dan21
Ona po randce lampę zajeła
Iwona65
Teraz znowu obaj
Iwona65
Gdynek odleciał , okazało się , że jest Włókniarz
More