Display: All
Nie myślałam, że kiedyś to napiszę .... ZIUTA wracaj .
153 Views
153
WarKotka
Czajnik czeka i nam pozostaje tylko mieć nadzieję i czekać.
Czajnik jest.
Ten podgląd to porażka!
151 Views
151
aleksandra8904
W poprzednim sezonie był dźwięk jeszcze. Nie wiem, czy u mnie coś nie działa czy to odgórnie wyłączyli?
Lila
Na kam wewnętrznych coś jakby piszczy więc jakiś dźwięk jest🤔
Bożka
Po uruchomieniu podglądu z kam2 dopiero słychać szum i dźwięki, tylko, że one nie współgrają z obrazem z którejkolwiek kamerki.
Wieslawa42
tak, to prawda , tnie niemiłosiernie, cały czas jakby stop klatka była.
Maluszek nasz z prezentem, a wybranki nie widać
153 Views
153
elik
i na dokładkę zapisów brak
aleksandra8904
Ten podgląd jest po prostu tragiczny. Na kamerze 1 - 4 min obsuwy, na innych po 2 minuty, nic ze sobą nie jest zsynchronizowane i jedynie kamera 3 działa płynnie - reszta się co chwilę buforuje.
Dokładnie
tarodo
oby się nie okazało że walczyły ze sobą i obie ranne leżą gdzieś w śniegu :(
Czajnik siedzi 6:39
136 Views
136
Od jakiejś 5 siedział :( Przed chwilą odleciał
OlgaS
Od 4:51
Czajnik z prezentem
143 Views
143
Czajnik odleciał z poręczy
145 Views
145
....to się chłopak zasiedział..😊
170 Views
170
elik
wciąż obecny, to już 6 godzin
OlgaS
Był 5:27 -8:59, a teraz o 12 przyleciał drugi raz
Czajnik na progu.
144 Views
144
.
172 Views
172
ktoś na barierce
156 Views
156
Bożka
No właśnie nie rozpoznałyśmy żadnego z lubelskich, może to znów intruz 🤔
Mimi
Czy to znaczy, że ostatnim widzianym dziś na podglądzie sokołem był intruz?
Bożka
Czajnik raczej nie, więc Ziuta lub intruz. Sokół siedział na końcu barierki przez ok 2 min. w słabym już świetle, po 17-tej,
Mimi
P.S. Właśnie przeczytałam co napisała Manta. Też myślę, że na filmiku jest Ziuta. Dzięki za dokumentację (tak ogólnie za całokształt) 🙂
Mimi
Dziękuję za odpowiedź
Intruz z Niemiec był dzisiaj.
139 Views
139
Mimi
Moim zdaniem obrączka intruza to N duże i VE małe.
Mimi
Ewentualnie opcja, że duże litery IV, ale raczej N.
oczami.ptakow
Duża litera lub cyfra w pionie w niemieckich obrączkach jest tylko jedna.
Mimi
Dlatego raczej myślę, że to N. Ale może zabrakło im już alfabetu i dają dwie ;)
oczami.ptakow
Teraz widać, że 4 na 100 procent.
2010
Moim zdaniem obrączka 4VE, spójrzcie na filmik z grupy "Sokół w kamerze"
Skąd ten przybysz?
2010
Przybysz na pewno z Niemiec, zgłosiłem obrączkę do polringu ale na ten moment widnieje informacja "brak pierwotnego" więc na dokładniejsze dane będziemy musieli trochę poczekać
oczami.ptakow
Na zagraniczne ptaki zawsze trochę dłużej się czeka.
Mimi
Czy mogę prosić o link do filmiku?
2010
Mimi
Dzięki, masz rację: 4
Mimi
Nie mogę już niżej odpowiedzieć, bo za duże drzewko się zrobiło, ale po ostatniej focie 2010 widać, że 4. Chyba, że A :)
oczami.ptakow
A raczej nie, bo linia idąca pionowo jest prosta, a nie odgięta jakby była w A.
2010
oczami.ptakow
VE wygląda na pewne, pytanie co z 4 bo jej na tej focie nie widać.
2010
4 lepiej widać tutaj 
https://ibb.co/ks072HRN
Mimi
Moim zdaniem to N
oczami.ptakow
N to nie jest raczej. Ja bym się ku tej 4 skłaniał.
2010
Tutaj widać lepiej, definitywnie 4 https://ibb.co/Nnn9cCkd
oczami.ptakow
Samica z Niemiec. Na FB Sokół w kamerze film jest.
niza
Ok, dzięki, to sobie zaraz zerknę.
niza
Oglądałam ten filmik na telefonie i ciężko mi dostrzec nr obrączki.
oczami.ptakow
O, zdjęcie przypadkiem się załadowało.
oczami.ptakow
Nagranie jest za słabe. Gdyby było zrobione przez kamerę 2, to odczyt by na pewno był. Miejmy nadzieję, że ktoś jeszcze wtedy oglądał i udokumentował lepiej.
niza
Napisz proszę coś więcej
oczami.ptakow
Załączył bym tu zdjęcie, ale nie wchodzi. A to tematu nie chce się wcinać.
Inspe
Zdjęcie trzeba na  portal zapodaj.pl lub inny i wtedy tutaj link do zdjęcia
tarodo
był w budce sokół z białą obrączką prawdopodobnie samica
Co się stało z camerą 1 w Lublinie?
124 Views
124
Bożka
Zamarzła, pada marznący deszcz.
monikam54
Pada i zamarza od razu.. na chodnikach to samo 🙄
😮
Inspe
Kamera nie ma zadaszenia chyba
Bożka
Nie ma, widać z cam 3,
Oblodzona jest
Ktoś siedzi na progu , chyba Czajnik🙂
94 Views
94
sokół na progu
113 Views
113
Bożka
Czajnik był.
UWAGA!!! LUBLIN, 
ZIUTA ma kontuzję prawa łapa, prawdopodobnie w skoku.
Jest film na grupie SOKÓŁ W KAMERZE OLGI z Lublina
107 Views
107
Lili
😪
IzaEs
i jak tu polować 😔
Bożka
Jest wpis Kotu na FF
elik
słabo to wygląda, ptak nie jest w stanie oprzeć się na nodze
More