Na filmie mam tylko dwa przeloty pod kratą. Początkowo nie nagrywałam, tylko próbowałam złapać fotkę by się upewnić kto lata. Niestety było już dość ciemno. W trakcie nagrywania przeszłam na kam 1 ale już się nie pokazał. https://www.youtube.com/watch?v=GInhryyuQQk Widoczny 2 x w pierwszych 21 sek.
Raktoja, małe sprostowanie przechwycony zrzut jest wcześniejszy, jeszcze sprzed filmu. On tam latał ponad 1 minute. Robił kółka nad placem i zawracał pod kratą
Mam ładną fotkę samiczki możesz też wykorzystać. Jestem świeżo po operacji nerwu łokciowego, a lewą ręką kiepsko mi idzie przerabianie i pisanie. https://ibb.co/0ygcYKM0