Display: All
przed chwilą był Hrabia, pociokał i poleciał, nikogo innego nie widziałam
104 Views
104
jur
jur
Nie chcę zaklinać rzeczywistości, ale jak na moje oko to była bosa samica. Młody by usiadł na barierce, a ten/ta zapewne z ostrożności nie.
elik
jeśli król może być nagi to i królowa może być bosa 😉
elik
film z kanału Peregrinus https://www.youtube.com/watch?v=uQUMU8RRjr0
było widać przelot drugiego sokoła.
elik
masz rację, sprawdziłam zapis z kam 3 i oto kto gonił(?) Hrabiego. Czy mi się wydaje, że ten sokół jest bosy ? 
https://zapodaj.net/plik-150SrnDUhT
oczami.ptakow
Mi to wygląda na bosego młodego sokoła. Ale mogę się mylić.
oczami.ptakow
Choć może to być też dorosły, tylko z beżowym policzkiem w sumie.
monikam54
Pytanie czy to nowa samica , czy Gniewko 🫣
Żerań jest sokół
107 Views
107
elas59
Właśnie odleciała
..to Nela
Kawęczyn  super kamera ustawiona na budkę. Przybliżona 🥰 sorry chciałam powiedzieć , że podest w SIEKIERKACH przybliżony.
100 Views
100
Czarnooka ? na kracie ..
94 Views
94
tarodo
tak to była Czarnooka
pokazał się ktoś na Żeraniu ostatnio?
chociażby Wroci siostra?
96 Views
96
.Nie , ale , dziś widziałam za to , Wroci bratanice  - Astrę i Afrodytę i   bratanka Kopernika 🥰 ...w sumie Hrabia to też rodzina  Wrotki 😆
elik
chyba nikt z obserwatorów nikogo nie zastał, bo byłaby fota lub info
Dan21
Rano był młody na PKiN
PKiN siedzi na kamerze widoczny z Cam1
89 Views
89
Hrabia znowu nawołuje
113 Views
113
pkin obiad sam przyleciał ? :D
112 Views
112
do kogo cioka Hrabia w budce ?
94 Views
94
elik
i poleciał
Hrabia w budce
94 Views
94
IzaEs
i już na puszce
Hrabia na płocie , Gniewko na iglicy
87 Views
87
Kawęczyn ktoś powyżej podestu chyba się posilał bo tylko pióra leciały
102 Views
102
siekierki ktoś dołkował
89 Views
89
Skierek na kracie,  przed gniazdem
Oliwia
A biel jego żabociku aż bije po oczach
Zgadza sie 😁
oba na wizji
Skierek na daszku
88 Views
88
Gniewko dalej na iglicy środek góra ledwo widać, tylko dla lubiących zabawę gdzie jest Wally 😂
82 Views
82
More