Gdyby kamera była ustawiona ciut w prawą stronę, to już by było widać pół rafinerii w dole. Czy lepiej jest jak jest, czy ma być jak w Gdańsku, którego nie ma wcale? Mogliby jednak podest przybliżyć.
Niestety, tym razem kamera na G1 nie jest najlepiej ustawiona – w dużej części obrazu widać tylko ścianę. Obawiam się, że możemy przez to stracić piękne ujęcia sokołów w locie oraz ich eleganckie lądowania.